Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A re:zero-nak lesz 2. évada?

Toxic4 kérdése:

A re:zero-nak lesz 2. évada?

Figyelt kérdés
az egyik kedvenc animém jól végződött és még valami meddig tarthat egy 2. évad megjelenése

2017. máj. 11. 06:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
19%
Nem lesz, Japánban eleve úgy reklámozták, ha érdekel a folytatás, nyissad a buxát a Light Novelekért. Az ízlésed pedig komoly fejlesztésekre szorul.
2017. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%
Egyes, forrás? Én úgy tudom, hogy van rá esély, de egyenlőre nincs bejelentve sajnos. És szerintem nincs baj az ízléseddel :)
2017. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
38%
Szóval engem is érdekelne a folytatás és többfelé utánanéztem, sehol semmi ilyesmit nem láttam, hogy eleve úgy hirdették, hogy nem,lesz folytatás, szóval komolyan érdekelne a forrásod, hamár ilyen tájékozott vagy.
2017. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%

Az Attack on Titan 2. évadára 4 évet kellett várni, a RE:Zero csak tavaly jött ki, szóval még korai kétségbe esni, hogy nem lesz második évad.


#1 A RE:Zero a myanimelist.net anime toplistáján jelenleg 84.(tv sorozatok 59.) helyen van, ha szerinted ízlésficamos a kérdező, akkor sorold fel azokat a kedvenceidet, amik ez elé vannak rangsorolva, kíváncsi vagyok.

2017. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom hogy még nincs elég anyag a folytatásra mert a light novel nagyon lassan halad...én pedig szintén az első kommentelő ízlését kérsőjelezném meg..
2017. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
37%

Igen, a tömegízlés toplistái annyira relevánsak. Az ilyen listákat azoknak a szavazatai dominálják, akik kevesebb, mint 100 animét láttak és a népszerűség után mennek, nem a minőség után. Félmillió casual néző rágta végig magát rajta. Ha megnézed a 9 és 10 pontos kritikák íróit, azok vagy kevés animét láttak, vagy az átlag pontszámuk vastagon 8 pont felett van, vagy a kettő együtt. Azért ne mondjuk már, hogy ha valaki 500 animét látott és az átlag pontszáma 8.56, az képes bármi fokú objektivitásra. Van olyan profil, amin konkrétan egyetlen másik anime sincs, csak az 10/10-zel. Konkrétan csak azért regisztrált valaki egy kitudja hányadik profilt, hogy növelje az értékelését. Ez annyira jellemző, hogy külön fórumtéma van az ilyen "aránycsaló" profilok jelentésére. Közben meg tényleg jó animék alig kaparják fel magukat 50-100 ezerig, hacsak valamelyik népszerű youtuber nem zeng ódákat róla. Sokan eleve bottal nem nyúlnak olyan animéhez például, ami régebbi 4-5 évesnél.


Ugyanúgy tavalyról 3-gatsu no Lion, Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, Hibike! Euphonium 2, Flip Flappers, 91 Days köröket ver rá minden téren, de nem másik világba kerülős egdy waifu gyűjtemény, úgyhogy együtt nem nézték meg ezeket annyian, mint a Re:Zerót.

2017. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

Márpedig fórumokon azt rebesgették amit az első írt (plakátokon ki volt írva hogy akit érdekel olvassa light novelt-t, Japánban olyan ez az anime mint egy reklám a lihgt novelnek)

De, ez még nem azt jelenti hogy sose lesz folytatás. Csakhogy nem most, vagy 1 év múlva.

Engem is érdekelne egy kicsit mi lesz, de nem halok bele ha nem lesz folytatás.

Attól hogy népszerű valami, az nem azt jelenti hogy jó és minőségi is...

2017. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

Nagyívbe teszek rá, hogy hány animét láttál, nekem a Re:Zero az egyik kedvenc animém, elismerem, hogy nem egy mestermű, de baromira szórakoztató volt nézni. Igen, valamilyen szinten eléggé Cheesy, de mégis működik.

Mondom ezt úgy, hogy ilyeneket is tudok értékelni, mint a Mushishi, Planetes, Steins;Gate vagy Ghost in The Shell (javíts ki, ha neked ezek is edgy tömeganimék).

2017. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%

"ilyeneket is tudok értékelni, mint a Mushishi, Planetes, Steins;Gate vagy Ghost in The Shell"


Nem vagyok benne biztos, hogy ez a mondat ugyanazt jelenti neked, mint nekem.

2017. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Miért, neked mit jelent?
2017. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!