Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A re:zero-nak lesz 2. évada?

Toxic4 kérdése:

A re:zero-nak lesz 2. évada?

Figyelt kérdés
az egyik kedvenc animém jól végződött és még valami meddig tarthat egy 2. évad megjelenése

2017. máj. 11. 06:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Annyit meghozza teszek ezt az animet tovább is el lehet huzni mivel folyton kapunk több alternatívát és maga a sorozat hatalmas sikert örvendek nem csak külföldön hanem Japánban is

Az az egy indok hogy eddig miert nem készítettek második évadát az az hogy nem volt elég anyag még hozzá

Az anime 8 és fél kötetet használt fel az írója pedig már 21-et csinalt!

És ahogy most nézem rengeteg de tényleg rengeteg mellektortenetet csinalt ahogy elnézem a karakterek történeteit dolgozza fel (még ha csak ilyen 5-8 rövid kötetetes történetben) nem neztem bele nem is akarok mert csak rossz SPOILER

2019. szept. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Amikor az anime utolso része jött ki akkor jött ki a 9-ik kotet ami azt a 10 perces jelenetet tartalmazza
2019. szept. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
2020 január 1-től már elkezdődött a 2. évad.
2020. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Az csak egy remake asszem.
2020. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Uhh, igen igaz. Egy "kibővitett" változat.
2020. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Blu Ken ***** válasza:

az 1 valami remake lehet mert áprillisban jön a 2. évad

ha nem ... ahh mind1

2020. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Most 2020 van fog kijönni pontos időt nemtudok ha nem bírsz várni szerintem nézd meg az amv ket róla
2020. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
2020 április
2020. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nyáron lesz 2. évad, csak azt nem értem, hogy mégis minek kell fikázni 1 vagy több animét??? nem mind1 ki mit szeret nem mindeki ugyan olyan, valakinek ez tetszik valakinek ez. Úgyan ez van a zenénél is valakinek ilyen az ízlése valakinek olyan, és ha valaki nem elégedett a másik ízlésével annak akkoa az IQ-szintje amekkorát valószínüleg a másiknak tippelt. Hogy lehet valaki ekkora gyökér? Komolyan... Más is simán leszólhatná azt amit te nézel, de akkor valószínüleg ő sem sokkal okosabb és te leszel a rosszabb, ha még válaszolsz is neki...
2020. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Hello, nem tudom hogy ez segít e de láttam az animegunon a Re:Zerot

és ott a 2. évad 1. része fent van. A Késöbbiekben tui fel kerül a többi is, csak várni kell rá :)

2020. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!