Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime amibe van...

Van olyan anime amibe van kaszás? Vagy a kaszásról szól, vagy csak feltűnik benne többször.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. máj. 19. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Death Note - alapmű.

Bleach "Halálistenekről" szól, de csak az első néhány részben végzik a munkájukat, utána már semmi közük nem lesz a kaszásokhoz.

Van még a Jigoku Shoujo, amiben nincs kimondva, de a főszereplők eléggé Halálisten jellegűek.

Illetve egy kis félórás szösszenet, a Kuro no Sumika: Chronus.

2017. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem halálistenekre gondoltam, hanem a kaszásra, az a fekete csuklyás alak aki kaszát hord magánál. :D (Ami igazából a külseje miatt "fontos" nekem)

Láttam már pár animét, de még "kezdő" vagyok, persze a Death Note-ot meg a Bleach-et láttam, tetszettek is.:D

2017. máj. 19. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen animét nem hiszem, hogy találni fogsz. Japánban csak Shinigami van (=Halálisten, illetve fordítják kaszásnak is). Ábrázolásmódban a nyugati Kaszáshoz leginkább hasonló a Gintama Shinigami Arcának elején Asaemon ruhája, ha tényleg csak a kinézete kell. Esetleg a Soul Eater Halálisten-mestere hasonlít még, bár ő inkább egy Shinigami-paródia.

Az animék elsősorban a japánoknak szólnak, a saját kultúrájukat és hagyományaikat ábrázolják, elég kevés olyan anime van, ami inkább a nyugati kultúrából merít:)

2017. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam, de hátha létezik ilyen.:D

Köszönöm a választ.:)

2017. máj. 19. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Halálisten=Kaszás
2017. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Öhm.. nem:D de ok.
2017. máj. 19. 21:19
 7/12 Dnumiru ***** válasza:

Kenpuu Denki Berserk

Berserk 2016

Berserk 2017

(talán a To Love-Ru Darkness is olyan)

2017. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ötlet: ha van regisztrációd itt:

animeaddicts.hu

akkor a kulcsszavak között HA JÓL RÉMLIK található "kaszás" is (a "témák" között).

Jelentős manga, anime stb adatbázissal rendelkezik a weboldal, kulcsszavas kereséssel böngészhető.

Reg. nélkül nem tudsz keresni benne.

2017. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnézem amiket írtatok. :)
2017. máj. 20. 15:59
 10/12 anonim válasza:
Soul eater ott eléggé sokat szereppel
2017. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!