Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti néztetek már három vagy...

Ti néztetek már három vagy többször filmet moziban?

Figyelt kérdés
Már kétszer néztem meg a Kincsemet és lehet elmennék mégegyszer, mert nagyon tetszett. Érdekelne, hogy volt már más is többször moziban egy filmen? Én még sose hallottam senkiről.
2017. márc. 23. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha. Egy filmet egyszer nézek meg. Másodszorra már nem érdekes, mert tudok mindent, hogy mi lesz, hogy lesz. Max. évek múlva nézem meg újra, ha valami nagyon tetszett.
2017. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Moziban biztos, hogy nem.

Elég egyszer kifizetni a mozijegyet.


Kétszer még esetleg elmegyek, ha más társasággal megyek.

Volt pl. amit megnéztem egyedül, de aztán később elhívott egy barátom és akkor vele is megnéztem, de inkább csak azért mentem el, mert már régen találkoztam vele.

2017. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra túl drága a mozijegy ahhoz, hogy többször is megnézzek moziban egy filmet, luxus. Viszont van olyan, hogy ha valami nagyon tetszett, akkor amint kijön dvd-n, megnézem újra. De moziban többször nem.
2017. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha! Egyik, hogy túl drága a mozijegy arra, hogy olyan filmet nézzek meg, amit már láttam, másik pedig hogy a mozi után inkább megvárom, hogy megjelenjen dvd-n (már persze ha annyira jó volt)!
2017. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ez bőven a videók elterjedése előtt volt '81-ben.
2017. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!