Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Erdemes folytatni a Neon...

Erdemes folytatni a Neon Genesist Evangeliont?

Figyelt kérdés
Hatodik resz felenel mar ki kellett nyomon mert dolgom volt, de eddig eleg unalmas, mindig csak feltunik egy angel aztan leverik, a foszereplo meg egy kis ratyi. Megeri folytatni vagy vegig ilyen lesz?

2017. máj. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ha ennyi jött át az EVA-ból, szerintem hagyd:)

Nem egy shounenfight anime, hanem elsősorban lélektani, így nem a harcok és az izgalmasság számít benne, hanem a szereplők lelki folyamatainak ábrázolása. Ha úgy állsz hozzá, mint egy harcolós animéhez, a végére nem sok mindent fogsz megérteni belőle.

Mondom ezt úgy, hogy nekem se jött át az animéből nagyon sok minden első nézésre, de elolvastam jó pár kritikát, véleményt, fejtegetést róla, így én mindenképpen újra fogom nézni. Lehet, pár hónap/év múlva, amikor lesz hozzá egy olyan hangulatod, már te is végig tudod nézni:)

2017. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Az első válaszhoz annyit teszek hozzá, hogy a műfaj kedvelői közt közismert, hogy az Eva csak később indul be igazán (amikor a készítőnek elgurultak a gyógyszerei). Türelem kellhet hozzá, de szerencsére nem hosszú, csak ne felejtsd el a sorozatzáró filmet is megnézni, amit már önmagában is az animációs ipar egyik legkiemelkedőbb műveként tartanak számon.
2017. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval teljesen egyetértek, most dobd és majd akkor kezdd újra ha kinőtted a shoneneket és komolyabb dolgokat akarsz nézni. (Ez az időszak vagy eljön, vagy nem, sok ember van aki 30+os és még mindig a Dragonballnál tart)
2017. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De en nem is a shonenfight miatt kezdtem el nezni, mindegy mostmar vegignezem, csak eddig nem azt kaptam amit vartam a karakterek szempontjabol. Ment a zold
2017. jún. 1. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!