Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jelenleg az Arrow-ban a 3....

Jelenleg az Arrow-ban a 3. évad 21. résznél vagyok, lesz olyan hogy újra komolyabbra fordul a sorozat? Kicsit hiányolom hogy elveszíthetünk valakit. Érdemes folytatni a negyedik évadot?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes. :) Az igaz, hogy sokszor tele van felesleges szerelmi drámával a sorozat, de maga a sztori sokszor kárpótol érte. Pl. én már rengetegszer megfogadtam, hogy abbahagyom, amikor már egy csomó szappanoperába illő jelenet volt benne, de aztán mégis a mai napig nézem. És a negyedik évad vége kimondottan sokkoló lesz. :)
2017. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgyszintén a 3. évadban untam meg.

Az első évadot csak úgy faltam. Mikor elkezdtem nézni csak 9 rész volt anno azt egy éjszaka daráltam be és allig vártam hogy jöjjön 1-1..

2. évadtól gyengült 3 évad nézhetetlen volt számomra, átfordult gagyiba :(

2017. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm :D Akkor lehet folytatom, de ugye lesz még benne durva rész is? :D Nem csak ilyen nyálas.
2017. márc. 11. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony! Damien Darhk jó műsort csinált
2018. aug. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!