Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan népszerűsíthetem a...

Hogyan népszerűsíthetem a youtube csatornámat?

Figyelt kérdés

Facebook már nem jöhet szóba, mert nem akarom hogy tudják a személy azonosságomat.

Csináltam álfacebookot, de rövid életű volt.


Nem szándékozom pénz keresni vele, csak örülnék ha megnéznék az emberek, azt hiszem ez érthető :)

Animációkat töltök fel, illetve újabban Anime Crack videókat, csak a móka kedvéért.



2017. jún. 2. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó tartalmat töltesz fel, akkor az emberek előbb-utóbb meg fognak találni. Ha nem nézik a videóidat, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekesek a feltöltéseid. Amúgy meg sok népszerű youtuber nagyon sokáig kevés feliratkozóval, nézővel rendelkezett, és csak évek múltán kapták fel a csatornájukat.
2017. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Link? :)
2017. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy türelmesnek kellene lennem, csak olyan izgatott vagyok :)


https://www.youtube.com/channel/UC-LicJxV_ph6EZ5k2mIo5jg

2017. jún. 3. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:

A crackjeid nem viccesek, igénytelenül megoldott káromkodásra építő "humor", az animációid viszont nagyon jól alakulnak, de pislogás és fejfordulás animációra még ne várd, hogy legyenek feliratkozóid. Ha animációs vonalon fejleszted a csatornádat (elkezdesz komolyabb mozdulatokat, esetleg kisfilmeket csinálni), akkor viszont sokkal gyorsabban egyre népszerűbbé válhatsz.

Érdemes eldöntened, hogy crackekkel VAGY animációkkal akarsz-e foglalkozni, mit akarsz, mi legyen az imidzsed, miről akarsz ismertté válni?

- Ismered Water Melody-t?

A: - Ó, a lány, aki anime crackeket csinál?

B: - Ó, a lány, aki animés animációkat csinál?


Azért érdemes választanod, mert ezzel tudod kijelölni a célközönségedet, így elkezded őket bevonzani. Ha a látogató nem tudja biztosan, hogy mit várhat tőled, kisebb eséllyel kezd el követni téged mintha tudná, hogy a Water Melody egy animációs csatorna. Miért mész Pamkutya csatornájára? Egyértelműen a paródiák miatt. Miért mész a Videómániára? Hogy vicces kritikákat hallgass. Nyilván ez nem ennyire egyszerű, mert mindkét csatornán van másféle tartalom is, de mindkettőnek van egy fő iránya, ami túlsúlyban van a többi tartalomtípushoz képest.

2017. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4. nagyon jó tanácsokat adott.

Én még annyit írnék, hogy a crack videókat érdemesebb rawból csinálni, tehát felirat nélkül (kivéve, ha szükséges az eredeti szöveg, mint pl. a Kobayashis videóban a Kannás jelenetnél:'D). Mert nagyon sokszor teljesen automatikusan a feliratot olvastam, és kicsit furcsa volt, hogy mást hallottam, mint amit olvastam:'D

Egyébként szerintem van tehetséged akár a crackekhez, akár az animációkhoz. Egy-két crack tényleg kicsit erőltetett volt, de voltak, amik kifejezetten tetszettek.

Úgyhogy én azt mondom, hajrá, ha folytatod, és tényleg eldöntöd, melyik irányra helyezed a hangsúlyt, szerintem ismertté fogsz válni :)

2017. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 es válaszoló:

"A crackjeid nem viccesek, igénytelenül megoldott káromkodásra építő "humor", az animációid viszont nagyon jól alakulnak, de pislogás és fejfordulás animációra még ne várd, hogy legyenek feliratkozóid. Ha animációs vonalon fejleszted a csatornádat (elkezdesz komolyabb mozdulatokat, esetleg kisfilmeket csinálni), akkor viszont sokkal gyorsabban egyre népszerűbbé válhatsz. "


Senki sem tanította nekem az animálást, magamtól vágtam bele. Évek óta csinálom, és most jutottam el arra a pontra, hogy megmerem mutatni másoknak. Ezek a "face" animációk tesztek/gyakorlások :) Most készül az első komoly animációm, amiben nem (csak) fejek lesznek, csak szörnyen lassan haladok a kiválasztott ecsettel. ^^"

Nagyon szépen köszönöm hogy megdicsérted, nagyon jól esett!

A crack videók azért nem annyira viccesek, mert nincs elég magyar alapanyagom. Az új crack-ekben nem csak magyar nyelvű poénok lesznek, mert beláttam, hogy ez így nem lesz jó sajnos.


Nem szeretnék mindennek új csatornát nyitni, de értem mire gondolsz. Nagyon szépen köszönöm hogy elmondtad a véleményedet, és szántál rám egy kis időt :)


5:

"Én még annyit írnék, hogy a crack videókat érdemesebb rawból csinálni, tehát felirat nélkül"

El sem tudod képzelni hogy mennyire idegesít a felirat, de beszüntették a kedvenc anime letöltő oldalamat. Q.Q Mindenképpen orvosolni fogom a problémát, amint találok rá megoldást. :)


Neked is köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! :) Én még nagyon kezdő vagyok, ezért fontos a visszajelzés :)

2017. jún. 3. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

"El sem tudod képzelni hogy mennyire idegesít a felirat, de beszüntették a kedvenc anime letöltő oldalamat. Q.Q Mindenképpen orvosolni fogom a problémát, amint találok rá megoldást. :) "


Erre van ötletem:

Anidb.net (animés adatbázisoldal)

kikeresed az animét, amelyikből videót szeretnél csinálni

és az adatlapjának a közepe táján van egy "Group Status" rész, ott láthatod, milyen csapatok csináltak feliratot hozzá, milyen nyelven. Itt olyat keress, aminél csak japán zászló van, azok rawok szoktak lenni. ott a csapat neve, ha van honlapjuk, akkor biztos találsz ott letöltési linket az animékhez:)

De pár rawos csapat:

Yousei-raws

Ohys-raws

Leopard-raws

2017. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^ Most az animációmon dolgozom gőzerővel, de a következő crack videónál mindenképpen lecsekkolom! Ez hatalmas segítség, tényleg köszönöm :)
2017. jún. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!