Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van e módja hogy reklámoztatha...

Baróthiking kérdése:

Van e módja hogy reklámoztathassam a youtube csatornámat így növelve a feliratkozókat?

Figyelt kérdés

A facebookon már próbáltam de semmi eredmény friss youtubos vagyok, pár hete csináltam a csatornámat film club néven!

Teljes filmeket töltök fel olyat ami nincs fenn a youtubon teljes filmbe.

Gondolkoztam a bemutatkozó videómon is csak még nem csináltam meg. eddig 3 vagy 4 teljes filmem van fenn de 0 feliratkozó és 18 nézettség. Egyátalán mégcsak megse nézik a csatornámat ha igen akkor kevesen. Jobb kategória nem jutott eszembe hogy milyen videokat csinálhatnék

Volt egy teljes film: max payne egyszemélyes háborúja amit felraktam de nemsokkal utána kaptam egy emailt hogy le lett tiltva mert hogy a fox nem engedélyezte.... ezt nem értem kiteszem ide a linket és nézzétek meg a csatornámat. Ha van olyan kategória ami jó videózás terén és feltölthető akkor azt is feltétlen írjátok meg, a vicces kategóra tedszik csak azon belül nem tudom hogy milyen videot lehetne csinálni eszembe jutott pl: lehetetlen kihívás tej ivás ennyi

Aki teheti iratkozzon fel És nézze meg a csatornámat!


2017. máj. 12. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját tartalmat nem tiltanak le, nyilván te valaki más munkáját tetted fel, azért tiltották le.


Találj ki valami eredetit, azt nem fogják letiltani. Nem könnyű elindulni a youtube videózással, sokat kell dolgozni mire megtalálják a csatornád, és elindul a növekedés. Be kell fektetni, hogy eredményt érj el.

2017. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a francért akarsz te egyáltalán youtube-ozni?

Nincs egy témád, nincs még ötleted sem, jogvédett filmeket töltesz fel. Semmi más nem érdekel, csak a nézettség, de addig nem jutsz el fejben, hogy ezekkel a feltöltésekkel csak napjai vannak a csatornádnak, mert ha nem is fogja meg a tartalomszűrő rendszer az összes videót, amint kicsit felkapnának, a jogbirtokosok is megtalálnak és leszedetnék az illegálisan terjesztett filmjeiket. pár perces filmrészletekre is ráugranak, nemhogy a teljes filmekre. Te vagy mindennek a legalja, a youtube szemete.

2017. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A problémák veled:


1, Nem vagy tisztában a szerzői jogokkal.

2, Nem akarsz tartalmat gyártani.

3, Nincsenek ötleteid.

4, Csak a nézettség érdekel.

5, Buta vagy mint a bot.

2017. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!