Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak számomra idegesítő...

Csak számomra idegesítő Mikasa Erenhez való ragaszkodása?

Figyelt kérdés
Jó azt értem, hogy vigyázni akar rá, de nem lehet mindig vele, hogy megvédje. Úgy értem Eren képes megvédeni magát, ha akarja. Szerintem nincs rászorulva a segítségére, hiába próbál pióca módjára úgymond rátapadni. Jó azt elismerem, hogy a csaj nagyon ügyes körübelül mindenben és csak Eren javára válik, ha ő vigyáz rá. De annyira komolyan veszi ezt, hogy engem már idegesít. (Ez csak az én véleményem szóval ne ugorjatok nekem, ha nem értetek egyet)

2017. jún. 11. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem inkább az a problémám hogy a személyisége ennyiből áll és semmi érdemleges tulajdonsága nincs az erenhez való ragaszkodásán kívül.

Mondjuk a főszereplők közül mindenki uncsi karakter, de Mikasa viszi a pálmát.

Eskü a titánok (Reiner Berthold Annie Ymir) pár rész fejlődés után már jobban ki vannak dolgozva, érdekesebb karakterek mint a főszereplő hármas..

2017. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A 3 főszereplőn kívül mindenki érdekes karakter.
2017. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kiskora óta csak Eren és Eren szülei voltak neki.
2017. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak annyit mondok hogy nézd vissza az első évadot...mikor Mikasa anyukáját megölik akkor megjelenik Eren és ha ő nem téríti észhez akkor valószínű hogy mindketten meghalnak. Mikasa ahogy megölte azt a gyilkost egy személyiség változáson ment át. Csak Eren maradt neki jóformán és nem akarja őt is elveszíteni mint anno az anyját. Visszaemlékezésekben nagyon látszik hogy Mikasa hogy ragaszkodott hozzá, na kb ugyan ez van most is csak Eren van nála a központban.
2017. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít, de mikor az első évadban a titán bekapja és lenyeli Erent, Armin meg ugye megmenekül, akkor nem zuhan össze, hanem megy és csinálja tovább a dolgát, még ő az, aki Armint vígasztalja.

De ez a baj, hogy ennyi, miután visszakapja Erent, ugyanúgy visszatáncol a háttérbe és kb nem csinál semmit csak Erent kövi, mint valami árnyék. Oké, mind tudjuk, miért ragaszkodik annyira hozzá, de akkor is idegesítő. remélem ebből a későbbiekben kigyógyul.

2017. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mommimo ***** válasza:
100%
Én alapjáraton nem utálom Mikasat, DE. Az, hog semmit nem csinál abban a sorozatban azon kívűl, hogy Eren nevét ordibálja fűnek fának... Na az idegesít a legjobban. Mert tök jó karakter lehetne belőle, ha adnának neki egy saját történetszálat. Mert a szemilyége nem rossz, csak nem kezd magával semmit. Egyébként, azért sem bírom mert én személy szerint Ereri fan vagyok. :)
2017. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!