Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít ahogy...

Titeket is idegesít ahogy erőltetetten hangsúlyozva beszél Magyarósi Csaba?


2015. nov. 8. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
engem nem. ő ilyen :D
2015. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem. Ő dunántúli (győri) származású, így a deklamációja sem olyan tipikusan lagymatag pesti.

Legalább azonnal felfogja az ember, hogy mit mond és nem kell huszonötször visszahallgatni.

Én nagyon bírom. Elképesztően felszabadult, néha kissé hiperaktívnak tűnik, de pont ezt szeretem benne.

2017. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon bírom, hamar megszoktam a stílusát és legalább ő nem olyan, mint sok flegma ember, akitől az életemet is elunom. Ráadásul értelmes dolgokat beszél szinte mindig, ami miatt még jobban értékelem.
2017. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

sok ismerősöm panaszkodik rá, hogy nem bírják a beszédstílusát, meg ahogy túlmozgásosan előadja magát. én nem érzem problémának, nem zavar a videóin sem, sőt szerintem ez valamennyire kell is a képernyőn. ahogy írták is, nem olyan lagymatag, unalmas. persze ízlések és pofonok.


nade ki az, aki hasonlóan jól csinálja, de nem ilyen idegesítő stílusban és az jól is áll neki?

2019. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!