Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Titeket is idegesítenek azok...

Titeket is idegesítenek azok a magas, nyávogó hangok, filmekben, de főleg animékben?

Figyelt kérdés
Olyanok pont, mint a kiherélt hörcsöghangok. Én nézek animéket és sokszor kikészítenek ezek a hangok. Még a felnőtt karaktereknek is sokszor ilyesmi hangjuk van, nemcsak a fiatalabbaknak... Vajon ez azért van, mert japánoknak ilyen a hangjuk, vagy direkt csinálják így a japók???

2017. jún. 27. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Én az animében már az arckifejezésektől agyfrászt kapok, szóval nem tudom, mert nem nézem :D
2017. jún. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Praták Dávid válasza:

Van ahol direkt pl:Akik a valóságban is ilyenek ilyen hzangal jellemmel stb ez csak érzékeltetésre van[70%véletlen] de van ahol direkt ilyen .engem egy kicsit sem idegesít

Ez a kedven animémből egy nagyon jó AMV láthatod hogy milyen erős jellegű a szereplő és csak azért nyávogós a hangja hogy érzékeltesse a fájdalmat

ITT A LINK: https://www.youtube.com/watch?v=eAy1sLgcIDs&list=LLaYfsE4gP8..

2017. jún. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Praták Dávid válasza:
3perc30mp-nél bocsi de ezt elfelejtettem
2017. jún. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elviselem az animékben, persze nem a releváns női szereplőknél, vagy a jó pasiknál, én inkább a szinkronhangokat sajnálom, mióta rájöttem, hogy nem feltétlen géppel torzítják el ezeket a hangokat. :D
2017. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislány karakterek hangjaira gondolsz?
2017. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Konkrétan az Alvin és a Mókusok [NEM AZ EGYÜTTES!!! AZ JÓ!!!] filmektől rókázok, és a falra mászok!!! Addig ütném azt a "szinkronost" szívlapáttal, miközben csak azt nézhetné egy bezárt szobában ,amíg hamburgerhús nem lesz belőle!!!
2017. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha nyilván rájátszanak, de igen, amúgy ilyen a hangjuk a japán nőknek, ez van. Ezt sokan mondják amúgy, hogy nem bírják a japán szinkront emiatt, külföldi fórumokon is találkoztam ezzel. Gondolkodtam, hogy ahhoz mit szólnának, ha én meg valami ilyesmit mondanék: "nem bírom a négereket, olyan hülyén néznek ki, tisztára malyom szerűek". Azért ezen durván kiakadnának, vagy el se hinnék, hogy komolyan gondolom (tényleg bem gondolom komolyan), pedig ez kb ugyani lyen.
2017. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!