Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tilos stresszelnem, hogy...

Tilos stresszelnem, hogy csináljam, ha nincsenek rám tekintettel és csakazértis idegesítenek?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, nagyon magas a vérnyomásom. Biztos hogy a stressz miatt, itthon állandóan óriási a feszültség. Nem a férjemmel van a gond, hanem az exnejével meg a gyerekével. Amióta tudják hogy babát várok, minden napra kitalálnak valamit, amivel felidegesíthetnek. Az exnej zaklat, üzenget, rágalmaz, a gyerek pedig amikor nálunk van rám támad, hisztizik, ordít, minősíthetetlenül viselkedik.

Citromfű teát iszom, de hiába, állandóan felhergelnek valamivel, az orvosom pedig aggódik. Azt mondta, ha nem megy le a vérnyomásom 2-3 napon belül, akkor veszélyeztetett leszek és befektet a kórházba.

Mit csináljak, hogy ne idegesítsem magam?

Már arra is gondoltam, hogy a szüleimhez költözöm a szülésig, de addig még 30 hét hátravan.



2014. szept. 17. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
vedd be a lesz...om tablettát. Ne hergeld magad. Feküdj le, és a gyerek legyen az apjával. Az ex-el meg ne törődj. Mosolyogj mindenen. Nagyobb fájdalom az neki, mintha felveszed ellene a kesztyűt.
2014. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Telefont nem veszed fel, SMSre nem reagálsz, akar számít is cserélne tsz. A ferjednek meg megmondod, hogy ha nem állítja le a gyerekét, akkor a tiédnek is csak hétvégi apja lesz.
2014. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval! Cserélj telefonszámot! Ez az első amit megtehetsz!

Amúgy nem értem, a férjed nem segít illetve támogat? Ő az aki helyre tehetné az exnejét és a gyerekét. Ha meg nem segít akkor meg beszéljétek meg, hogy tényleg elmész a szüleidhez. Ha idegeskedsz nem csak a vérnyomásod lesz magas, hanem még el is vetélhetsz! Ezt a férjednek is be kell látnia.

Kívánom Neked a legjobbakat!

2014. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a férjed dolga a gyerek és az exfeleség fegyelmezése, nem a tiéd. Végső esetben cserélj számot.
2014. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A férjem többnyire azzal próbálja lerendezni, hogy nekem mondogatja, hogy ne idegeskedjek. Ahelyett, hogy keményen lépne fel és leállítani az exnejét, a gyerekére pedig erélyesebben rászólna. De ezeket nem teszi meg, az pedig hogy engem nyugtatgat, nem segít. Csak még idegesebb leszek tőle.
2014. szept. 17. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát így van, szóval álljon a sarkára, ez nem játék.
2014. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megnézheted a telefonod, a legtöbbe van már rá mód, hogy tilts telefonszámot. Ez esetben az ex nem tud elérni.
2014. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben a férjemmel beszélnék. Nyilván ismeri a tényeket, tud a vérnyomás-problémádról, és arról, hogy ha tovább idegeskedsz, veszélyeztetett terhes leszel és ez az ő idióta exneje meg gyereke miatt van. Mondd meg neki, hogy ideje erélyesen fellépni ellenük, ha te és a saját gyereketek élete fontos neki.
2014. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!