Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek kik nyernék...

Szerintetek kik nyernék ezeket a harcokat az one piece-ben?

Figyelt kérdés

1.harc marco vs doflamingo

2.harc feketeszakáll vs akainu

3.harc law vs kid

4.harc bartolomeo vs kid

5.harc fujitora vs sengoku

6.harc zoro vs jack

7.harc kizaru vs kuzan

8.harc bartolomeo vs sanji



2017. jún. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
12212121
2017. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Doffy

2.Blackbeard..talán

3.Law

4.Bartolomeo

5.Sengoku

6.Zoro

7.Aokiji

8.Sanji

2017. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sanji nem tudná áttörni bartolomeo pajzsát
2017. júl. 1. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Marco nem ismerjük még teljesen, hogy mire képes, Doflamingót pedig igen, de gondolom Marco, mivel ő számítana történet szempontjából a jófiúnak.


2. Akainu


3. Kidd képességének határai sem ismertek még, de szerintem kb. az elérhető fémek mennyiségétől függne a harc kimenetele. Ha Law a közelébe tudna férkőzni anélkül, hogy meghal, akkor Law, ha túl sok fém lenne a közelben, akkor Kidd.


4. Ha a Luffy-fan Bartóra gondolsz, akkor jó kérdés. Nem kiemelkedő, de a DF képessége erősnek tűnik, Kidd határait pedig nem ismerjük.


5. Szerintem Fujitora.


6. Ha Inuarashi és Nekomamushi, a 2 legerősebb Mink nem tudták legyőzni Jacket több napi harcban ráadásul úgy, hogy ők pihenhettek mindig egy-egy fél napot, akkor Jack. Ha Inuarashi és Nekomamushi visszafogták magukat, és figyelembe vesszük, hogy Zoro az egyik főszereplő VAGY nem jelenleg, hanem később csapnának össze, akkor Zoro.


7. Amelyiknek erősebb a Hakija.


8. Nem hiszem, hogy Sanji képes lenne áttörni a pajzsot, de passz.

2017. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!