Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyesmi animéket mondani?

Tudtok ilyesmi animéket mondani?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a főszereplő az anime "elejétől" (nem kell a kezdettől fogva, csak hogy ne bénázzon az elején pl.: Naruto) nagyon erős legyen, vagy különlegesnek számítson, (titkolja, hogy kicsoda) mint pl.: Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records , Sword Art Online, Bleach, Mahouka Koukou no Rettousei, Yuyu hakusho, D. Gray-man,

Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage vagy nem muszáj mágiásnak lennie, lehet más is pl.: Tsubasa kapitány (ilyen is jó, hogy megvan a tehetsége és még fejlődik is).



#sorozat #anime #japán rajzfilm #a legerősebb szereplő a főhős
2017. júl. 7. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
One Punch Man
2017. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ja, és azt lehagytam, hogy lehetőleg ne legyen elbaromkodva az egész és ne legyen teljesen ecci az egész.
2017. júl. 7. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Re: zero

nanatsu no taizai

Nejimaki seirei senki

2017. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Naotoko ***** válasza:
47%

Talán: zero kara hajimeru mahou no sho

Bár ez PICIT romantikus és 2 erőd főszereplője van de megéri. A 12. része nem tom mikor jön ki mivel nagyon új.

2017. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2017. júl. 9. 20:27
 6/9 A kérdező kommentje:
A Re: zero-t még nem láttam, azonnal el is kezdem. A Nanatsu no taizai-t elkezdtem még régebben, de el is felejtettem, és a Nejimaki seirei senki-t pedig már láttam és nagy kedvencem lett.
2017. júl. 9. 20:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik sem volt az igazi, de azért köszönöm :)
2017. júl. 12. 11:07
 8/9 anime isten ***** válasza:
100%

Strike the blood

Kaze no stigma

Kuusen Madoushi Kouhosei no kyoukan x

Kingdom xx

Koukaku no regios x

Grisaia no kajitsu x

Black bullet x

berserk x

hundred -

trigun

ichiban ushiro no daimaou -

overlord xx

darker than black

jojo no kimyou na bouken (ebből kell egy pár rész mire beindul) x

ami mellé -et rakok az egy kicsit echis

ami mellé x-et azt mindenképpen ajánlom

2017. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úú,köszönöm h még írtál. Ez a kérdés örökké élni fog! Mármint folyamatosan várok rá választ mert hát ugye az anime világa kifogyhatatlan. Az első kettőt, az overlord-ot, a darker than black-et is láttam és mindegyiket imádtam és Imádom!! Köszönöm a választ
2017. júl. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!