Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek kik nyernék...

Szerintetek kik nyernék azeket a harcokat az one pieceben?

Figyelt kérdés

1.harc jack vs katakuri vs shiliew

2.harc kaido vs big mom vs feketeszakál

3.harc fujitora vs akainu



2017. júl. 15. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Katakuri

2.Blackbeard

3.Akainu

2017. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Egyikük képességeit se ismerjük eléggé, főleg nem Shiliew-ét...

2. Kaido

3. Akainu

2017. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Blackbeard-öt én arra alapoztam, hogy a Big Mom-os mizéria után jön egyenesen Kaido, Blackbeard pedig azután kell, hogy következzen, vagyis úgy lenne logikus, ha erősebb lenne a Mamánál és Kaidónál.
2017. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Kaidót mondják a legerősebbnek minden élő közül, és egyszer Oda pl. azt nyilatkozta, hogy Crocodile-t is túl korán hozta be a történetbe, mert inkább később kellett volna szerepelnie. Meg ilyen logika alapján Foxy erősebb, mint Crocodile vagy Enel.
2017. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan logika alapján gondoltam, hogy Yonkou-król beszélünk. Kis halak esetében persze más, de itt már nincs megállás, nem fognak gyengébb ellenfelekkel foglalkozni. Blackbeard lesz a legerősebb - ő az az ambiciózus, gátlástalan főgonosz karakter, ráadásul képes Démongyümölcsöt lopni és egynél többet birtokolni (nem csak ő, de a csapattársai is) és ki tudja mi van még a tarsolyában. Arról nem is beszélve, hogy Feketeszakáll a neve, és minden kalóztörténetben ő a leggonoszabb, legerősebb :).

(Amúgy Blackbeard vagy éppen Shanks igazi erejével nincs tisztában a világ, mert nem vergődnek, nem mutogatják magukat. Kaido velük szemben folyton próbálja megölni magát vagy elfogja a Tengerészet, próbálják kivégezni sikertelenül, ezek miatt becézik úgy, hogy a "legerősebb teremtmény", mert ez megrémiszti az embereket, rettegnek tőle. Közben simán lehet, hogy 2x-3x jobban megérdemelnék a többiek ezt a titulust.)

2017. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Feketeszakáll egyre erősebb lesz. Most el is tűnt a történetből egy időre, ami azt jelenti hogy valami történik a háttérben. Feketeszakáll a "tökéletes" főgonosz a one piecebe. Plusz Luffyt mindig nagyon fel tudja idegesíteni úgyhogy biztos vagyok benne hogy feketeszakáll lesz a legerősebb, és legutolsó ellenfél akikkel majd megküzdenek.
2018. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!