Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért néz minden ismerősöm...

Miért néz minden ismerősöm animét?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mindenki szereti az animét csak én nem? Mindenki animét néz és, ha többen vagyunk egy társaságban, akkor én alig tudok valakivel, mert csak arról beszélnek. Mi a jó az animében?

2017. júl. 26. 07:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%

"Mert tetszik nekik, menő ez most, elterjedt"


Ezt nem mondanám, hogy annyira menő lenne... kicsi az animések száma itthon (nyugatabbra még kevesebb), de növekszik a számunk szerencsére

2017. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző, mert most felkapták, mert divat is, meg klassz is, nem? Mert én néztem már animéket, szerintem jók, és én szerintem kicsit ilyen divatos is ez a kultusz, hogy valakit "beszippant" ez az animézős dolog, akkor ő ajánlja valakinek, és akkor ha valaki látja, hogy már többen csinálják az animézést, akkor divat lesz belőle, nem?
2017. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
*többen csinálják a környezetében
2017. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos animék esetében ez nem ilyen egyszerű. Nem divat animézni, mert a buta többség azt hiszi rájuk, hogy "mesék" (holott még a mese fogalmával sincsenek tisztában, hiszen egy kisepikai irodalmi műfaj. nem nézik, olvassák.)
2017. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék animéket nézni. Hogy tudom ezt a kérdést törölni?
2017. júl. 27. 08:05
 26/31 anonim ***** válasza:
93%
Sajna sehogy nem tudod törölni a kérdést, kérdező, de egy valamit mondok: nem muszáj animét nézned, sőt! Szerintem mindenki döntse el, milyen műfajokat szeret, és mit kíván nézni. Senkire nem kell ráerőszakolni a saját véleményünket, nem kell fikázni azt, aki szereti az animéket és nem kell szidni azokat, akik nem szeretik. Ennyi. Emberek vagyunk, különböző érdeklődési körrel, ettől vagyunk olyan színesek. :) Kérdező, szerintem keress más barátokat, ha nem akarsz beszállni az animét nézők táborába, vagy viseld el, hogy alig tudsz hozzászólni a témához. :) 17 éves vagy, lassan nagykorú, legyél már kicsit önállóbb! Elvileg van annyi intelligenciád, hogy felfogd, nem körülötted forog a világ. :) Nekem meg két animés barátom van, mindenki fújol ezerrel, ha csak szóbakerül az "anime" szó (osztálytársaim), de ezt nem vethetem a szemükre, hiszen csak most leszünk nyolcadikosok. Mondjuk az ismerőseid se vallanak nagy intelligenciáról, ha folyton csak az animéről beszélnek, és fittyet hánynak arra, hogy te nem tudsz érdemben hozzszólni a témához.
2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%

Előző, ez mind szép és jó, amiket megfogalmaztál, csakhogy te nem a kérdésre válaszoltál, a legtöbben meg közel se erőltették rá ízlésüket a kérdezőre (bár biztos akad 1-2 kivétel, de majdnem végigolvastam a válaszokat itt), hanem válaszoltak a kérdésére:


megindokolták, MIÉRT néznek egyesek animéket.


Ez nem erőltetés, hanem ezen kérdésre történő válaszolás.


A kérdező meg hadd dacoljon, "csakzértis".


Bár ha megérteni szeretne valamit, ahhoz meg kellene ismernie.


Vagy pedig ne ismerje meg, de akkor egyébként

nem tudhatja, hogy szereti-e ténylegesen azt, amiről beszél.

(Kiderült, hogy közel se ismeri az animék világát amúgy.)

2017. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek az anime fanoktól. Megértem, hogy szeretik ezt a műfajt.
2017. júl. 27. 20:15
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

xd


Ehhez csak ennyit lehet hozzáfűzni.

2017. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25%
azért mert látták a kampfert
2017. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!