Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto tényleg yaoinak indult?

A Naruto tényleg yaoinak indult?

Figyelt kérdés
itt olvastam egy kérdésnél, hogy a Naruto eredetileg yaoinak indult, és Masashi Kishimoto a volt barátjáról mintázta Sasuket.. ez igaz?? mert ha igen, egy világ omlott bennem össze lol. ehhez tud esetleg valaki valami forrást is linkelni? mert próbáltam utánanézni, de nem találtam bizonyítékot.

2017. aug. 5. 12:40
 1/7 cathilina ***** válasza:
100%
Vannak interjúi, amit akár így is lehet értelmezni, ha szeretnéd. Amennyire tudom, soha nem mondta ki egyenesen.
2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még szerencse :D
2017. aug. 5. 12:54
 3/7 A kérdező kommentje:

meg az is, hogy végül nem yaoi lett belőle, hanem teljesült az elsőszámú álmom: SasuSaku

és a második számú: NaruHina

akik meg évekkel ezelőtt szidták ezen az oldalon ezeket a párosokat, meg akik pártolták őket, merthogy ez nem egy olyan anime, azok bek phatják :DDD

2017. aug. 5. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Annak indult vagy sem, nem egy nagy durranás ez az anime. Túlértékelt.
2017. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én imádom, nekem örök kedvenc :) más animéket nagyon nem is szeretek (ritka kivételek vannak), de ez nagyon ütős :D
2017. aug. 5. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kiről mintázta Sasuke-t, de azt tudom, hogy eredetileg benne se lett volna a történetben. A kiadó dobta vissza, hogy rakjon bele egy karaktert, akivel rivalizálhat a főhős.

Szintén az egyik interjúban mondta, hogy Naruto-t és Hinatat már a történetírás elején egymásnak szánta, viszont nem akarta, hogy hátrébb szoruljon a többi, ezért kihagyta az animéből, és csak a végére hozta őket össze.

2017. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Yaoi-t általában nők írnak, női olvasóknak.
2017. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!