Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan karakter aki szimpat...

Van olyan karakter aki szimpatikus neked a Borutobol?

Figyelt kérdés
Már egy ideje megy a sorozat és a többségnek kell legalább 1 karakter, akit egy kicsit szimpatikusabbnak tart mint a többit. Nekem nem sokan vannak, sőt bátran írhatom hogy kevesen. Az új generációban talán Inojin és (tényleg talán) Chouchout mondhatnám, ezzel meg is volnánk. Nektek ki(k) az új generációból és miért ő(k)?:)

2017. aug. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nehéz lenne konkrét véleményt adni, mivel nincs minden karaktere kidolgozva, bemutatva. De eddig nekem mind tetszik. Sokan kritizálják, hogy átemelték minden karakterét az előzőből, és ha így is van, én ennek csak örülök.


És Boruto is szerintem kapott egy elég jó jellemet, indítékot a kialakult jelleméről.


Tehát nekem kedvencem úgy az összes:D Sok kritika ellenére is, nem tudok haragudni egy elemére se. Én annak is örülök, ha fillerekkel nyomják teli, mivel nagyon nosztalgikus nekem az egész anime, így azokat is szívesen nézem.

2017. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előzővel😃
2017. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó! :D Nekem Boruto szimpatikus, Himawari is, Shikadai szintén, mivel örökölte azt a "lusta" hozzáállását. Inojin valahogy kevésbé szimpatikus, mivel szociálisan hasonló szinten van, mint Sai volt annó, de ez hátha változni fog. Sarada szintén szimpatikus, illetve Mitsuki is. Érdekes egyén, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Sumire-t is szimpatikusnak tartom. A Konoha elleni támadás ellenére sem tudom nem kedvelni. Chocho valahogy közömbös. Iwabe is szimpi. Denki talán egy kicsit kitűnik a tömegből, ő nem igazán az a megszokott shinobi fajta.
2017. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juhász Róbert123 válasza:
Nekem Sarada :D
2017. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Mitsuki a best :D
2018. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!