Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések tudnátok ajánlani jó...

Animések tudnátok ajánlani jó YAOIkat váhy SHONEN-AIokat?

Figyelt kérdés
Olyanokat keresek, amik 100%-ban Happy Anddel végződnek. A főszereplők örrökké együtt maradjanak, ne legyen olyan az anime vége, amiben a a páros sorsa nem egyértelmű. Láttam már a junjou romanticát és a Yuri on ice-t, mind a kettő kérdéseket hagyott maga után, pedig mind a kettőt imádtam. Nagyot csalódtam a végén, és nagyon szomorú lettem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! ARIGATOU!!!!!

2017. aug. 16. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat: vagy
2017. aug. 16. 21:37
 2/9 anonim válasza:
100%

Hitorijime My Hero (magyarul fent van indán --> YaoiOrder).

Sekai-ichi Hatsukoi (ezt anno angolul néztem, magyarul nem tudom, hogy hol van fent).

Love Stage!! (ez is magyarul fent van indán).


De ha utána keresel, akkor például, hogy ne menj messzire, gyakorin is vannak hasonló kérdések, ahol még megannyi animét találsz!

Remélem azért tudtam segíteni :D

2017. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
olvass mangákat.c:
2017. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Evaa96 ***** válasza:
66%

Hybrid Child (magyar felirat indán) - bocsi de ezt csak valamilyen szinten lehet Happy End-nek mondani

Ajánlanám a [link] linket, itt keresgélhetsz.

2017. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Yaoiból egyértelműen a kedvencem a Kirepapa (rész), de a Hey! Class President-et (1 vagy 2 rész) is szerettem.

Ha extra hentai shotacon epic yaoit keresel, Boku no Pico (3 rész).

2017. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sekaiichi is van Indán magyarul.
2017. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hálász köszönetem minden válaszért! Továbbra is várom segítségetek. Kirepapat az előbb néztem meg, imádtam. Pont ilyenekre gondoltam.
2017. aug. 17. 20:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Megszeretném nézni a Boku no pikot, de az indán nem tudom megnézni, mert külföldön élek (külföndön a inda az erotikus tartalmakt blokkolja). Tudna nekem ajánlani valaki valami féle alternatívát, hogy megtudjam nézni magyar felirattal? Arigatou!
2017. aug. 17. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán jót akarsz, olvass mangákat :D

animeaddicts-on fent van pár, kezdetnek nézd meg a Junjou manga verzióját, érteni fogod a különbséged

Jó mangákat írok privátba ha érdekel :3

2017. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!