Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animések tudnátok ilyen...

Animések tudnátok ilyen animéket ajánlani? Lehetőleg minél többet

Figyelt kérdés

Olyan animéket akarnék nézni ami:

-vígjáték

-romantikus (csak ne legyen benne hárem, mert attól már kiakadok)

-akció is lehet de ez nem muszáj(bár ha akció akkor a főszereplő lehetőleg fiú és ne az a típus aki elé ha odadobják a lehetőséget se csinál semmit, hanem elég badass tud lenni ha akar)

-ecchi lehetőleg ne legyen

Előre is köszönöm :) tudom kicsit válogatós de már sokat láttam és kifogytam jelenleg :)


2015. dec. 23. 02:16
 1/8 anonim válasza:
Talán a Dance with Devil
2015. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf)

Romantikus, a humora és úgy általában az egész anime érettebb, mint az átlag gimis romantikus komédiák. Nagyon jó a kémia a főszereplők között. Akció jóformán nincs benne, csak mutatóban, de lesz min lerágni a körmödet.


Viszont egyszerűbb lenne ajánlani, ha mondjuk regisztrálnál Myanimelist-re és megadnád az accod, akkor látnánk, mit láttál már, esetleg mennyire tetszett.

2015. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Spilerke ***** válasza:
Innen választjál magadnak egyet: [link]
2015. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt a listát a kérdés szempontjából kb úgy el lehet felejteni, ahogy létezik. Meglehetősen ingadozó minőségű, akad benne jó pár straight on ecchi-harem, ami a kérdezőt pont nem érdekli és annál kevesebb a direkt romantikus. Ilyen alapon bármilyen random animeaddicts vagy myanimelist profilt be lehetne linkelni, amelyik már három digites animenézőhöz tartozik.
2015. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Spilerke ***** válasza:
#4 Akad köztük romantikusis vígjáték is, de egyébként se mondtam, hogy válasza ki az összeset, hanem csak egyet.
2015. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja. Csak a probléma, hogy a lista a választásban semmi segítséget nem nyújt. Van egy cím egy kép, egy animeaddicts link és egy lista a kapcsolódó médiáról. Zsáner megnevezés, esetleg tartalomleírás vagy pár szavas vélemény nincs. A kérdező már azzal beljebb lenne, ha a lista helyett egyenesen anime addictsra megy és kilistázza tag alapján a romantikus animéket. Ez egy "ezt láttam" lista, annak meg ugyanolyan jó mint bármelyik anime adatbázis account. Én is bedobhattam volna egy linket a sajátomhoz, mégis inkább egy konkrét, kritériumoknak megfelelő darabot ajánlottam.
2015. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Spilerke ***** válasza:

#6 Elnézést akkor, ezzel a listával van valami problémád? :D

Bokura ga Ita

Arakawa under the bridge

Kilari

Vampire Knight

Pretear

D.N. Angel

Itazura na Kiss

Kimi ni Todoke

Special A

2015. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, egy ilyen lista ellen alapvetően már nincs kifogásom.
2015. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!