Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlotok húszon néhány...

Ajánlotok húszon néhány részes animéket?

Figyelt kérdés

Valami kidolgozottabb, hosszabb, de nem véget nem érő animéket keresnék. Elég sokat láttam, így inkább nem kezdenék neki felsorolni.

A címek mellé pár szót is írjatok, miért tetszett nektek.



2017. aug. 18. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oké, szívesen. Egyébként mit értesz "kaszálás" alatt?
2017. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja, oké, sejtem, mit értesz alatta... tehát neked nem jött be a K-project? Van ilyen... Lehet, hogy számodra az összetett műfaj zavaró. De az is igaz, mint említettem, hogy a K-Project nem eléggé felnőtt anime, bár nem is kamaszfiús (nem shounen). Igaz, különlegesen szép a grafikája, de megértelek, a grafika nem minden.


Nekem bejött amúgy a K-Project, az első résztől az utolsóig (az első évadot láttam), van humora, szeretem a scifit, jellemzi bizonyos fajta változatosság, a képi világa meg különleges, még a láttatás, kameraállások is.


[link]

2017. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kaszálás amikor dobod a sorozatot, nem nézed tovább.

A K történetileg (nem is nagyon van neki) nagyon gyenge, a karakterek is semmilyenek. Grafika az valóban szép, de a mögötte lévő tartalom igen szegényes (bocsi).

2017. aug. 24. 14:07
 14/16 anonim ***** válasza:

#8

Vannqk címek, miket az animés közösség általánosan elismer idôtálló mestermûnek. És ebben pont nem a 10 mainstream szart istenítô casual-nek van szava. A Bebop ilyen, megérdemelten. A yamato egy kicsit undergroundabb cucc, de ezzel együtt is egyike a legjobbra értékel sorozatoknak. Szintén nem vélelenül.

2017. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14: Én nem értem, hogy ezek az "alapművek" (nemcsak ez a 2, hanem mindegyik, amit felsoroltál) miért azok. Mivel érdemelték ki? Elmagyaráznád nekem?

Amúgy én alapjáraton a kérdezővel értek egyet, de talán megváltoztathatod a véleményemet.

2017. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, értelek. A K-Projectnek valóban nem annyira a karakterei az erőssége, és a története se annyira, bár az én értékrendszerem kissé más, és talán ezért tetszett nekem.


Ugyanis engem személy szerint a történetek mint olyanok

nem nagyon szoktak érdekelni, annál inkább a helyzetek, a helyzetkomikum, a humor, és a K-Project tartalmaz ilyesmiket.


Sőt, vannak benne ötletes fordulatok is, a térváltoztató macska, valamint a főszereplő amnéziája, mire végül rájön, hogy ő nem egészen az, akinek hitte magát.


Bár a jellemek, és a jellemfejlődés is fontos számomra,

ezek sajnos valóban nem az erősségei a sorozatnak, nálam se a csúcs anime ez, de azért nekem tetszett. A Tokyo Ghoul-nál lényegesen jobb.


Nálam 5-ből négyes, tehát jó, összességében. (A grafika nálam se fő szempont, de azért jó volt emiatt is néznem.)

2017. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!