Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti ajánlanátok a Sword art...

Ti ajánlanátok a Sword art online-t?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam erről az animéről.

A tokyo ghoul-hoz képest jobb vagy rosszabb? (nem csak a tokyo ghoult láttam, nem is az a kedvencem)

Egy 5-ös skálán hányra értékelnétek?



2017. aug. 22. 20:26
 1/9 anonim válasza:
8%

4,5

az 1.évad nagyon jó,

a 2. feléig jó, utána átmegyek vígjátékba.

de NAGYON ajánlom

2017. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki szereti az olyan háremeket amibe a végén összejön az egyik lányal annak ajánlom. Pl nem vagyok annyira oda a női háremért ezért nem tetszett anyira de ismerőseimnek ez az egyik kedven animéje és sokan szeretik igy szerintem érdemes megnézni
2017. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem lehet összehasonlítani. Teljesen más a kettő. A Tokyo Ghoul egy véres, tragédiás, darkos anime, addig a SAO egy könnyedebb anime. Bár ott is található valamennyi dráma, de eltörpül. Én imádtam, ebben a virtuális világ-os animében ez volt nekem az első, és ez miatt szerettem meg ezt a részét az animéknek.


Így ha skálán kellene értékelni: 5/5

2017. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Én azért néztem meg mert sokat MMORPG-zek alapból, ha gamer vagy biztos tetszeni fog, ha nem akkor is esélyes de nem tuti:)
2017. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak elrettentő példaként tudnám ajánlani. 5-ös skálán alig 2 pontot adnék neki (10-ből 3-at, hogy pontosabb legyek). A Tokyo Ghoul egy stabilabb 2-est megkapna (4/10).
2017. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2,5/5 Szerintem rosszabb mint a TG.

Ha a pozitív oldalát nézzük akkor: az animáció szép, a világ érdekes, a karakterek többsége szerethető, az opening zenék jók, és az anime központi témája is relevánsnak mondható (VR forradalom).

A negatívumokat nem akaram részletezni, van egy Mother's Basement (anya pincéje) nevű YouTube csatorna aki több órányi videóanyagot készített angolul arról hogy milyen rossz a SAO. Tömören annyit mondok, hogy ha az első évad második fele, és a második évad első fele emberek volnának akkor legszívesebben a földön rugdosnám őket, de az anime többi része sem tőkéletes.

2017. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem hogy jobb e mint a Tokyo Ghoul😃 Mármint azon is eléggé megoszlik a vélemény, de semmit nem veszíhetek vele és ha tetszik akkor csak jól jártam.
2017. aug. 23. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, az első néhány részét megnézheted, ha legalábbis benyomást szeretnél kapni róla. Bár én azok után, hogy tájékozódtál, némi mazochizmusnak érzem, hiszen biztosra mehetnél: számos kiváló anime létezik, egy részük ráadásul nem megosztó. Na meg életkorfüggő. Kamaszkorban még talán elmegy a SAO.


Szóval lehet evvel kockáztatni -nekem nagyon tetszett már bizonyos, úgynevezett megosztó anime-, végül is nem szerencsejáték.

2017. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az első részt megnéztem, és arra jutottam hogy elkezdem. Csak kicsit rossz szájízt hagy bennem hogy a szereplőknek akámikor kisüthetik az agyukat😅 Pedig az Attack on Titan-nál nagyon ezt nem tapasztaltam (mármint a szereplők gyakori halálát) De mindenesetre elnézegetem ezt még az One Piece és a Boruto között 😊
2017. aug. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!