Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud a Sword art online...

Valaki tud a Sword art online -hoz hasonló animét?

Figyelt kérdés
Most néztem meg és a kedvenceim közé tartozik!Sokat harcoljanak benne!?

#Kirito;Anime
2017. júl. 16. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ez elég hasonló hozzá: [link]
2017. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek írj rendes válaszokat!
2017. júl. 16. 19:18
 3/4 anonim válasza:

Ha kedveled a régebbi és kevésbé akciódús animéket, akkor a .hack//SIGN például remek sorozat hasonló témakörben.


Ugyanúgy .hack// univerzumban találsz azért újabb sorozatot is, mivel a G.U. széria tovább vitte a korábbi játékok történetét és ahhoz kapcsolódóan jelent meg a .hack//Roots, ami a SIGN-hoz hasonlóan előzménytörténet. .hack//G.U. trilogy címen kijött egy CGI mozifilm is, ami a PS2-es játékok fő sztorivonalát feldolgozza.


Illetve lassan megjelenik a Last Recode, ami a .hack//G.U. PS2-es játékok remasterje lesz PC-re és PS4-re.


tldr;


A .hack//SIGN szerintem mestermű, de lassú a történetvezetése és nem mindenkinek tetszhet. Nyugodtan kezdhetsz .hack//Roots-al és ha bejön, akkor nézd meg a CGI filmet, próbáld ki a játékot, ha megjelenik a remaster.

2017. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a SAO-hoz hasonló animékről ezek ugrottak be:

Accel World

NGNL (No Game No Life) (ez talán kicsit szellemileg harcosabb, a fizikai-harcoknál)

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu- (ez kicsit véres, de nem annyira, és nekem nagyon tetszett)

Seiken no Blacksmith (ezt MÉG nem láttam, de állítólag nagyon hasonló)


Jó szórakozást!😉

2018. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!