Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lenne igény animés youtube...

Lenne igény animés youtube csatornára?

Figyelt kérdés
Belevágtam a dologba és elkészítettem a csatornát, valamint egy rövid bemutató videót. Elsősorban animékkel, mangákkal, light novelekkel és vizual novelekkel foglalkoznék. Ti kíváncsiak lennétek ilyesmire?

2017. aug. 27. 21:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a támogatást! :)


#9 Igen japán íróktól könyvek. Azok az igaziak.


#10 A Moshi-Moshit ismerem az Animekommentár pedig nekem a kedvencem volt, de sajnos abbahagyta/felfüggesztette... :(

2017. aug. 28. 14:26
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Én hébe-hóba nézek ilyet, Atist bírom, mert törekszik objektivitásra a véleményeivel (más kérdés, hogy sokszor sajnos adott animék pusztán első része alapján véleményez, mert ugye mind több animébe be akar kukkantani).


Nekem az volna a kérdésem hozzád, hogy mennyi idős vagy, tehát mekkora az élettapasztalatod? Valamint hogy mennyire törekednél objektivitásra, pro- és kontra megvizsgálni adott animéket, szempontokat, és többszempontúan vizsgálódsz-e?


Mivel csak akkor látom értelmét.


Az elfogult kamasz kritikákra általában

nem vagyok kíváncsi.


Viszont léteznek értelmesebb kamaszok is, akik jelzi bár, hogy mi iránt elfogultak, de igyekeznem más szemszögből is megvizsgálni az adott dolgot.


(Kamaszok alatt értem, a kb 23 éves kor alattiakat.)

2017. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként jó ötlet, hogy mangákról is, light novelekről is szólna a csati. Kíváncsi volnék arra is, hogy csak az újabbakkal foglalkoznál, vagy régebbiekkel is? Engem a teljes új évezred ilyetén alkotásai érdekelnek, és lehet, hogy sok más embert is.


Szerintem egy viszonylag széles korszakot felölelni érdekesebb lehet, és így több ember talál kedvére valót, mert vannak, akiket a 2000-2010 közti alkotások fognak meg jobban, és vannak , akiket a 2010-es évekbeliek, és vannak, akiket mindkettő.


(Esetleg kicsivel még korábbi is belefér... talán... Persze az már a paci túloldala volna, ha a pl korszakok szerint túl átfogó volna, mert akkor sajnos minden évtizedből csak kevésre volna lehetőség.)

2017. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kiváncsiságból bekérdezem ennek kapcsán - bocsi az offért - olyanra lenne kereslet ami leginkább, vagy kizárólag 2000 előttieket szemlézne?
2017. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

#14

Eléggé alulreprezentált téma, és engem érdekelne, de csak ha nem régenmindenjobbvót csatornáról van szó.

2017. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez a videós szerintem elég színvonalas kritikákat tesz fel:

[link]

2017. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sögillyé válasza:

Tudom ajánlani az Otaku Kalauz YouTube csatornát!


https://www.youtube.com/channel/UCpd-DiyFleWVi29Rn0yXwmQ

2018. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!