Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani ehhez hasonló...

Tudtok mondani ehhez hasonló animét?

Figyelt kérdés

Ez itt az Anime listám: " [link]

Amik a listán vannak azok alapján látszik milyen fajtát nézek nagyjából összefoglalva:Romantikus,harcolós,fantasy,esetleg drama(pl: fontos személy halála),Ez a kettő hanyagolható--->(harem/ecchi),action..Kivétel pl.: a :Lovely Complex,Toradora,Gekkan Shoujo Nozaki-kun és a hasonlók (Ez a kategória is tetszik.)

+pont ha van valami rejtett képessége a főszereplőnek, ami hirtelen jelenik meg/az érzelmek miatt pl:Highschool DxD-ben Issei-nek,vagy a Bleachben Ichigo-nak.



2017. szept. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Zero no tsukaima
2017. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Épp fagy az AA, nem lehet megnézni a linket. Addig is, kérlek, adj meg életkort, és nemet!


Nem értem, sokan miért hagyják el a kérdésüknél...


Sokszor nem tudom, hogy inkább felnőtteknek valót ajánljak-e, vagy kamaszosat, vagy vegyesen. hiába sejlik a műfaji felsorolásodból, hogy kamasz vagy, nagyon nem mindegy, hogy kb 14, 16, 18, vagy idősebb vagy?


Kamasz korban sokat számít 2 évnyi eltérés is.


Persze még így is van adott életkorúak között eltérés, de arra meg úgy is utaltál a részletes felsorolásoddal, hogy mi feléd tendál az érdeklődésed. (És amint a link működővé válik, még inkább szűkül majd a kör, szerencsére.)


(A nemed azonban látható, hacsak nem poén a "Jani" megnevezésed.)

2017. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%

Akame ga kill

Attack on titan

Drifters: itt lehet furcsa a rajzolás de nagyon jó anime

Overlord

Death note ez is kötelező! Viszont a 27 résztől unalmas

Charlotte ez rohadt jó nézd meg megvan minden benne ami neked kell az utolsó része a kedvencem

Tokyio Ghoul ez is nagyon jó!! Kötelező megnézni 2évados

GARO

Sword art online:D

Gate EZT nézd meg Rohadt jó !!!Ezt is szeretem

2017. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elcsesztem a linket.." [link] " <--- Így már jó lesz ha minden igaz :) Köszönöm a válaszokat, de sajnos láttam már őket, persze tudom, hogy a link miatt, ezt nem tudhatta senki.Bocsánat, és köszönöm. 17/F
2017. szept. 2. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Két részre szedem, először az egy részesek, majd a sorozatok következnek az ajánlataimból:


EGY RÉSZESEK

(mozik):


5 centimeters per second (mozi)


arashi no yoru ni

NEM A 3D-S! Hanem a hagyományos 2D-sre gondolok.

(Bár állatszereplős, de zseniális, egyszerű, de nagyszerű, társadalomkritikus mű, az emberi előítéletet szimbolizálja, és annak ellenében hat, mégpedig a barátság témáján át világítja meg a kérdéskört; máskülönben a felszínét tekintve aranyos, de drámai animemozi.)


eve no jikan

(Van-e lelke az androidoknak?

Animemozi, bár kb 6 részesre szedett minisori formájában is létezik verzió belőle. (Ugyanaz a kettő.))


SOROZATOK:


erased: ezt a krimit ki ne hagyd. :) Kb 12 részes csupán, a DN kistesója. ;)


gokukoku no brynhildr


ao haru ride

(kamaszromantika, nagyon érzelmes, aranyos)


Kokoro connect

(Igényes mű a felnőtté válásról, de a 13 résznyi évadot követő, azt folytató további 4 rész OVA special az, melyekben igazán kibomlik a helyzet, a szereplők jelleme (és a történet). Persze az előtte levő 13 részt is látni kell az értelmezéshez, és az is remek.

A jellemfejlődés a mű erőssége, és az, hogy érdekes módon ötvözi a hétköznapokat (slice of life) a mű a parapszichológiával: testcserék, gondolatolvasás. Mindez NEM öncélúan valósul meg, hanem a szereplők jellemfejlődésére hat. Japán szokásra persze megvannak az éles kontrasztok, ami tetszik még, jelen esetben a humor, és ecchi-re kontrasztként a komor légkör, amely többségében felváltja a hangulatot, mely a szereplők gondolkodásmódjára serkentőleg hat, nehézségeket okozva számukra.


kashimashi

shoujo ai, érzelmes kamaszromantika.

2017. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Naruto

Naruto shippuuden

Narutonak a rejtett képessége a kyubi(9 farkú róka démon) Ichigohoz hasonlít nagyon

2017. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!