Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen jellegű animéket?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami komoly témákat boncolgat. Olyasmi, ami szomorú, de egyben gyönyörű, amin órákig tudsz sírni. Pl:Kuzu no honkai, Clannad, Shigatsu wa kimi no uso, Elfen lied

2017. szept. 11. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Bocu no pico.
2017. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

⛩️ Plastic memories: nagyon ajánlom !! A 2.részben már sírtam... maga az alap koncepció sírós mert lehetetlen ezt a dolgot viccesen felfogni! Vannak benne vicces részek de elêg sírós!!! Romantikus anime nagyon jó! 😉 (13 rész)


⛩️ Re:zero 24 részes (elfelejtettem szóval bocsi ha nem annyi) Ez a kedvenc animém!!!!! Igazából az elején vucceske de a a közepe felé már sírós! (🔞🔞Ha nem bírod a vért és a durva jeleneteket hagyd..) amúgy Romantikus, fantasy, thriller, szóval jó!! Mindenképp ajánlom!


⛩️ Ore monogartari- nem igazán a sírás a fő jellemzője de az elején sírós! Amúgy nagyon szép romantikus anime! Ez is nagyon jó! 24 részes


⛩️ Kyouta no kanata (nem biztos hogy ez a címe de lusta vagyok megnézni ,. Dehasonló.. bocsi 😌😌) csak a végén sírós de ott nagyon!! 12 részes fantasy-romantikus


⛩️ Kamisama hajimemashita: 1. Évad 12 rész

2.Évad 12rész

+ 4-5 Ova nem tudom hirtelen ! DE AZ OVA NAGYON FONTOS!!

Nem konkrétan sírós de lehet sírni benne párszor! Inkább vígjáték romantikus ! Ez a másik kedvenc animém!!!



Ezek közül ami tipik sírös a Plastic memories! A többi inkább a végén vagy az elején! De még a Re:zero is sírós... Vagy inkább nagyon megviselt! Na Mind1 remélem segítettem! 😘

2017. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Első 😂😂😂
2017. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trevor. ***** válasza:

Angel Beats!, Koe no Katachi

Nem tudom mi számít sírósnak, eddig csak a Clannad After Story volt, amin sírni tudtam.

Bár az AB! nem igazán komoly témájú, mégis van benne megható és szomorú rész is.

2017. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
a kampfer pont ilyen
2017. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is sírós, fiú létemre én a végén könnyeztem :)


Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.

2017. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legutóbb a Speed Grapher záró epizódján sírtam hangosan, meg mellesleg utána még jó sokáig (24 részes). Meglehetősen komoly témákat boncolgat, megspékelve egy kis fantasy-val. Persze, én a Naruton is bőgtem, gond nélkül. :D
2017. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

EGYRÉSZESEK:


- Arashi no yoru ni:

ebben bár állatszereplők találhatóak, mégis komoly a témája, alapvetően szociális és társadalmi problémákkal analóg. Elsősorban az előítéletességről szól, a diszkriminációról, a barátságokról, a határok/szabályok értelmes átlépéséről.

Egyszerű és nagyszerű az kiinduló alapötlete a műnek. Megható végig.


- Planetarian - Chiisana Hoshi no Yume:

Egy megható történet egy odaadó lelkületű androidról. Megható. Igen, egy gép érző lelkéről szól. Eleinte ez nem megy át, de idővel igen.

Minisorozat, felfogható egy részesnek is, mert kb 2 óra az összideje, kb 6 részes.


SOROZATOK:


18+:

Gunslinger Girl:

szívtépő, viszont kell hozzád idegzet, mint az Elfen Lied-hez. Korhatáros.


Boku dake ga inai machi:

krimi, vannak benne megható pillanatok, engem megríkatott. Előre szólok, hogy gyermekbántalmazás a központi témája.


Ao Haru Ride:

szomorú, romantikus. Bár a live action-ből kicsit mást hoztak ki. Az anime még nyomasztóbb,

de nem annyira, mint a Kuzu no honkai.


(Egyébként érdekes, kire mi hogyan hat, engem nyomasztott a Kuzu no honkai. Bár talán mert teljesen ismerős dolog, rég voltam már kamasz, semmi újat nem mutatott az az anime nekem, viszont valóban komoly alkotás, talán pont mert életszerű.)

2017. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kimi no na wa
2017. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Channel (kicsit talán gyerekes, de va mondanivalója, legalábbis számomra tanulságos volt...)

Akane-Iro ni Somaru Saka

H2O - Footprints in the sand

Hakuouki

Kanon

Kobato

Toradora

2017. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!