Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyesmi animét tudtok mondani?...

Ilyesmi animét tudtok mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ahol úgymond "démoni/sötét" képességei vannak a főhösnek, mint pl:Hundred,Bleach,Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan stb...Lehetőleg romantikus anime :D

Tudom, neten sok van, de Én személyes véleményre lennék kíváncsi :)



2017. szept. 20. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Tokyo ghoul. Tudom, nem romantikus, de ez a legizgalmasabb számomra. :)
2017. szept. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sheral ***** válasza:
Ao no exorcist, Kuroshitsuji, Ichiban ushiro no daimaou, Kore wa zombidesuka.
2017. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Bocu no pico.
2017. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Highschool DxD - gyakorlatilag itt egy srácról van szó, aki meghalt, s démonként újjászületett, így kapta a képességeit, de már nem emlékszem, hogy konkrétan milyen képessége is volt x)

Akame ga kill! - nekem személyes kedvencem. Gyakorlatilag az elejétől a végéig gyilkolnak, és erre való képességeik is vannak a főhősöknek (főleg Akame-nak van ilyen"sötét" képessége, de ez csak a végén derül ki, szóval meg kell nézni :))

Arcana Famiglia - ez ilyen egyszernézős anime volt számomra, de azért élvezhető. Már nem emlékszek a szereplők neveire, de itt a fekete hajú fiúnak van "sötét" képessége

Brave 10 - ez is egy picikét gyilkolászós anime, és ha véletlenül megnézed, rájössz, hogy annak van a legijesztőbb képessége, akire nem is gondoltál volna... Emellett a főszereplő fiú sem kispályás a dologban

Chrno Crousade - régen nagy kedvencem volt. Érdemes megnézni, mert nagyon jó. A főhős fiú egy kicsit démoni (vagyis teljesen démon)


Ezeken kívül a fentebb említett Ao no Exorcist az egyik legjobb, szóval azt meg kell nézni^^

2017. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mindet láttam :c De köszönöm a válaszokat :)!
2017. szept. 21. 21:16
 6/8 Ririchiyo 10 válasza:
Én még ajánlom a Hataraku maou-samát lehet hogy ez jó lesz.
2017. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt is láttam :D Jó volt, de nem lett a kedvencem :P Köszönöm azért :)!
2017. szept. 25. 18:24
 8/8 Canaan ***** válasza:

Yumekui Merry

Inu x Boku SS

Kamisama Hajimemashita

Otome Youkai Zakuro

2017. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!