Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto-nak van valami köze...

Boruto-nak van valami köze kuramához? Vagy egy teljesen más képessége lesz?

Figyelt kérdés
Lesz olyan erős majd mint Sasuke vagy Naruto?

#anime #Naruto #Sasuke #animeegyetem
2017. szept. 23. 21:29
 1/3 Jorck ***** válasza:

Háát én nem tudom ugyan, de már most is valami különleges szemképessége van. Ha tovább fejlődik ki tudja mi lesz?.

Biztosan nagyon erős lesz, de szerintem más úton valósítja meg majd Naruto-hoz képest.

Én is kíváncsian várom hogy mit tudnak még újítani...

2017. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is más lesz meg mond meg az őszintét 200 részig megint ugyan azokat a jutsukat és képeségeket akarod látni mint a shippudenben vagy valami mást meg van egy elég hulye fan video a YouTube-on hogy álitolag boruto és himawari kapja meg kurama yin yang felét...-.- ugye bár már az elején lehet látni mik lesznek a fő erői borutonak azaz átok pecsét féle ség meg a fél dojutsuja ami most vagy tenseigan vagy gondoljátok bele olyan mint sasuke rinne-sharinganja neki is csak egy van szoval valami tensei-byakugan vagy mit tudom én a mangában SPOILER-SPOILER van neki valami elnevezése jogan angolul meg Pure eye szoval valami tiszta szem ebből is gondolom hogy tenseigan lehet mert az outotsuki klánban a byakugan elterjedtem volt
2017. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Naruto meghal valószínűleg atadja Kuramat Borutonak.
2017. okt. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!