Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rengeteget hiányzom az iskoláb...

Rengeteget hiányzom az iskolából, mivel múlt évben kivették a mandulámat, azóta a szervezetem védekező képessége 0. Az összes hiányzásom igazolt, viszont nagyon magas a száma és mivel betöltöttem a 16-ot, bármikor kirakhatnak a suliból. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából már azon is gondolkodtam, hogy pszichés alapja van ennek a sok betegségnek, mert egyszeruen annyira rosszul vagyok ha be kell mennem.... A sok hiányzás miatt az anyagokból is le vagyok maradva, így félévkor 2 tantárgyból is megbuktam. Így sehová nem vesznek át. Plusz, épp most mondott le apa az anyagi támogatásomról, anya pedig nagyon szegény, így nem tudom hova tudnék bejárni vidékről, merthogy rettenetes a közlekedés. Ha ott hagyom az iskolát még is mihez tudok kezdeni 8 általánosal!?!?!?
2016. febr. 1. 04:11
 1/2 anonim válasza:
Ha ebben a tanévben töltötted be a 16 életkorodat, akkor még ebben a tanévben tanköteles vagy.
2016. febr. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nyáron töltöttem be! Augusztus végén.
2016. febr. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!