Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime kibeszélés! Szerintetek...

Anime kibeszélés! Szerintetek ki az erősebb? Naruto vs Sasuke. Tudom már sok helyen felmerült ez a kérdés, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Én is leírom hogy gondolom és hogy miért gondolom így. Már nagyon várom a válaszaitokat.

Figyelt kérdés
Ha senkinek sem baj, a válaszokhoz írom:)

2017. okt. 14. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy ez a fórum nem erre való? Van húszmillió fórum, ahol indíthatsz egy topicot kitárgyalni a témát. Már így is több, mint elég ilyen "kérdést" indítottak.
2017. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelműen NARUTO az erősebb. Nézzük meg az erejét.(akit nem érdekel az tekerjen lejjebb, mert most Naruto összes jutsuját lefogom írni.Az ilyen sexi jutsukat is leírom, mivel az is beletartozik de nyugi annak nincs nagyobb jelentősége. És ne féljetek, Sasukenak is leírom nemsoká) Megpróbálom sorrendben ('történés' szerinti sorrend)leírni;

alakváltás, sexi jutsu,klón teknika, árnyék klónok, tömeges árnyék klónok(akár több 1000), harem jutsu, kawarimi no jutsu,tud járni vizen, fán meg sok helyen a csakrája segítségével (bár ez nem olyan fontos), idézés(béka), kyuubi mód(amikor még tudja irányítani magát, csak elveszi a kyuubi csakráját. Lásd:Naruto vs Neji, sima rasengan, naruto kyuubi egyfarkú mód, kyuubi kétfarkú mód, kyuubi 'lila' rasengan, oodama rasengan, kyuubi 3 farkú, 4 farkú, 5 farkú, 6 farkú, 7 farkú, 8 farkú, 9 farkú mód, szél elem: rasenshuriken, bölcs forma(sage mode/senpo/sennin jutsus), bölcs forma harc mód, bölcs formás jutsuk:sennin csakrát visz a jutsijaiba, és attól azok még erősebbek lesznek, bölcs+kyuubi állapot, hatalmas csakramennyiség(valaha volt legtöbb), kyuubi csakra mód 1/3,csakra 'karok'(képes a csakráját úgy formálni hogy pl megtudjon ütni/ fogni valakit), bijuu bomba, rasenganok(mini rasengan, cho oodama rasengan, rasengan vákum, bolygó rasengan, rasengan beam, bijuu rasengan, kyuubi csakra rasengan/az a narancssárga/ stb...), rasenshuriken pl. mini, oodama. cho oodama, szupergyorsaság(Minato után ő a 2. leggyorsabb), szupererő( akkorát üt, hogy még a föld is 'szétesik'. Sakura után ő üt a legnagyobbat, vagy talán kb ugyanakkorát.), csakra és rossz indulat/és érzések érzékelése, kyuubi csakra mód 2/3, Kurama mód(ying), kyuubi csakra mód 3/3 (ez a végső csakra módja. Itt a gyorsasága, ereje is nő.), gyógyulás/gyógyítás, gudou dama(igazságlátó gömb. Ez képes minden ninjutsut visszaverni, és hogyha olyan hozzáér aki nem rendelkezik rikudou sennin csakrájával, az nagyon nagy sebeket/halált okozhat. Tudja formálni azokat a gömböket és mozgásképtelenné tudja tenni azokat, akikbe beleszúrja/ha azok nem halnak bele/.)(Egyépként sokan azt mondják, hogy Naruto elvesztette ezt az erejét a háború után, de ez nem igaz! Megmaradt neki, csak nem használja. Pl mikor megvédte Saradát és Chochot Uchiha Shintől, hogy volt képes egyből felidézni a sennin+kyuubi állapotot úgy, hogy nincsenek ott a jelek a szeme körül, ha már nincs meg az ereje? És mivel ez is Sennin erő, idő kell neki hogy a gudou damákat 'megidéze'. Ennyi.), repülés, Kurama mód(yang), Ashura Kurama mód, (majd a háború után ying yang Kurama mód is meglesz neki, így majd a teljes Kuramát IS megtudja 'idézni'), rasengan+rasenshuriken: mágneses, homokos(ha valaki féreértelmezi annak csak gratulálni tudok), kék tüzes, lávás, vizes, buborékos, tintás, savas, és talán pikkelyes../ezt nem tudni/

, bijuu damas is van, majd gudou damasat is., Ahura Kurama mód hatalmas rasenshurikenek, Ahura ökle, Kekkei genkai:(a Bijuuk miatt amik IGENIS megmaradtak Narutóban) homok, mágnes, buborék, sav, tinta, kék tűz., szél elem, víz elem, tűz elem, főld elem+ezekkel az elemekkel biztos megtanult egy csomó jutsut( a szél elemet eleve tudta, a víz meg a tűz a bijuuk miatt van/Isobu, Son Goku/, a föld elem meg benne volt a mangában ahogy használja. Egyedül a villám elemre nem hiszem hogy képes de ki tudja),mokuton mivel megkapta Hashirama sejtjeit/nézzétek meg az ehhez kapcsolódó videókat youtubeon, majd meglátjátok miért képes használni, de röviden csak azért mert megkapta Hashirama sejtjeit csak úgy mint Madara és ő is képes volt mokutont használni., taijutsuban is jeleskedik, genjutsut szerintem megtanult 'készíteni' mialatt hokege lett/értitek hogy értem/ pl. mikor megállította Uchiha Shint., pecsét jusukat is biztos tud már(hisz az Uzumakik ezekre specializáltak + ott volt neki Shukaku), genjutsukból már simán kiszabadul., És biztos hogy még egy csomó jutsut megtanult az évek alatt. Így összefoglalva talán 100/200+ jutsuja van Narutónak. És az sem biztos, hogy leírtam minden jutsuját, szóval ha eszetekbe jut valami írjátok meg. Most jöhet Sasuke. Ha innen is kihagyok valamit kérlek azt se felejtsétek el leírni;):tud járni vizen, fán meg sok helyen a csakrája segítségével,kawarimi no jutsu, klón teknikia, alakváltás, tömeges árnyék klónok,

Dojutsu-Shringan-Mangekyo Sharingan-Rinnegan, genjutsu, susanoo, tűz+villám és azokkal kb az összes jutsu, teleportálás, dimenziókban utazás, rinnegan összes ereje(chibaku tensei, mindenható lökés és vonzás, shinra tensei/de ez nem biztos/, csakra elszívása) lásd:Pain(mondjuk arról nem tudni hogy Sasukének ez mind meglenne),idézés(kígyó,sas), perfect susanoo,Indra nyila, szupergyorsaság, taijutsuban a sharinganja miatt kitűnő, amaterasu, susanoo pajzs. Sasukéról most ennyi jutott eszembe. De kb neki 90/100+ a jutsu mennyisége. Szóval ti CSAK ezek alapján mit gondoltok ki az erősebb? Már itt látszik, hogy Naruto. Egyébként arról is sok pletyka kering, hogy Sasuke már azért is erősebb, mert elviszi egy másik dimenzióba, majd nem tud visszajönni. Nos, értelmes ez a feltételezés, de nézzük ezt: Hogy eltudja vinni meg kell érintenie amit egy könnyen nem tudna, azért, mert Naruto 1. ha meg is tudná érinteni gyorsan eltudna menni onnan, mivel gyorsabb Sasukénél, 2. nem is tudná kb megérinteni ha Naruto nem akarná. Ha meg el is tudná vinni, Naruto és Kurama biztosan kitalálná hogy jussanak vissza. Van még egy dolog ami nincs tisztázva. Az utolsó összecsapásuknál sokan azt mondják Naruto visszafogta magát, és ezért nem győzött. És ez így igaz. Például mikor Sasukét 'lehajította' a kyuubi farkával a vízbe, és le bijuu bombázhatta volna, nem tette. A harc elején meg folyton csak védekezett. Ha nem fogta volna vissza magát, arra sem lett volna ideje Sasukénak hogy magába szívja a bijuuk csakráját. Meg például mikor a végén átment Ashura Kurama módba, simán csinálhatott volna még egy ilyen Ashura Kurama módot, és dobhatott volna 4 olyan hatalmas Rasenshurikent. Meg Sasuke a bijuuk csakrájával is csak akkora nyilat tudott csinálni, hogy pont ellen álljon Naruto két Rasenshurikenjének. Ezt gondolom én. Nem akarok senkivel, sem veszekedni, ez az én álláspontom, ha neked más azt is elfogadom. De én biztos vagyok benne hogy Naruto erősebb. Na várom már, hogy ti hogy gondoljátok:)


(+ba itt van még Naruto és Sasuke KÖZÖS jutsuainak a listája akit érdekel: Kurama+Susanoo mód, rasenshuriken+amaterasu, rasengan+chidori, Ashura Kurama mód rasenshuriken+indra nyila(NSUNW4))

2017. okt. 14. 13:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha nem érdekel nem kell elolvasni+nem csak én indítok itt ilyen témát ahogy te is mondtad. És ezt vehetjük kérdésnek is, hogy ki mit gondol.
2017. okt. 14. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyforma erősek ők ki leptek a reinkarnáció örök körforgásábol nem ugy mint hashirama és madara narutonak igy van ott van a rengeteg chakrája a bijuuk ereje és senjutsu sasukenek meg itachi sharinganja a sajátja és a rinne-sharinganja a végső küzdelemben is lehetet látni mi volt egyenlők de kb a shippuden elso 60 részig sasuke sokkal erősebb lett miután naruto legyőzte paint akkor mar ő volt erősebb majd mikor sasuke felébresztette a mangekyout akkor egyenlők lettek majd naruto kyubii mod megint ő lett erősebb majd sasuke az eternallal megint fel vitte magat de szerintem ekkor még naruto volt erősebb csak mikor kaptak erőt rikudotol akkor lettek megint egyenlők remelem azert az uj seriaban ki forraljak a képességeiket regi vágyam hogy naruto használja a nunuboko no kent ami olyan eros mint a használója el határozása és sasukenak pedig yinton kagutsuchi chidorit (fekete villám fekete láng)
2017. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Sasuke az erősebb, azért gondolom ezt, mert csak a kyuubi erejével vannak egálban, ami azért mégsem Naruto saját ereje. Korábban Hashirama úgy győzte le Madara-t hogy az irányította a Kyuubit a harcban, ebből is látszik, mennyivel erősebb volt Hashirama akkor.
2017. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De Sasuke is Itachi szemét rakta be a saját szeme helyett vagy mi. Az sem a saját ereje. És a végén is csak a bijuuk csakrájától volt egálban Narutoval.
2017. okt. 17. 09:54
 7/8 anonim válasza:
Szerintem Naruto az erősebb. Hiszen Sasuke a legelejétől fogva egy zseni, alapból rendelkezik egy dojutsuval és alapból ismer jó pár jutsut amit a klánjában tanult. Ehhez képest Naruto a teljes nulláról kezdte, mégis képes volt tartani a szintet Sasukéval. A későbbiekben van egy időszak ahol Sasuke tényleg sokkal erősebb mint Naruto, de a háború során ez kiegyenlítődik.Azért is Narutora "fogadok" mert mint említetted, kettejük harca során Naruto tényleg csak védekezett az elején és szerintem se használta minden erejét sasukéval szemben, bár ez annak is betudható, hogy Naruto nem akarta bántani Sasukét. A későbbiekben, a Borutoban pedig, a chuunin vizsgás támadásnál Sasuke hamarabb dőlt ki mint Naruto. Ez persze csak az én személyes véleményem,köszi ha elolvastad!
2019. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 oOMarkXx válasza:

Na először is le szeretném szögezni, hogy ezt úgy írom, hogy én szívem szerint Sasuke fan vagyok.

De bár mennyire is rossz kimondani Narutó a story szerint erősebb.

Mint ahogy az első kommentelő is felsorolta számos dzsutsut tud, (ha bar a több ezer rasengant én egybe vennem mert ki jegyez meg ennyit😂) ezáltal erősebb.

De azt ne felejtsük el hogy sasuke gyakorlatilag elvesztette az átokbilloggal az addig megszerzett erejét(azóta is nagy szív fájdalmam😪).

De ha már narutó úgymond képes minden elemet uralni mint kiderült sasuke is mert bárki képességét le tudja másolni a Sharingannal és bármennyi csakrát is tud szerezni a Rinneganjával.

Ami meg a harcot illeti kettőjük között hat Narutó tényleg nem adott bele mindent vitathatatlan de Sasuke se mert eleve elvesztette ereje 1/3 át illetve nem használt genzsutsut a harcban kerdeses okokból hogy miért(És narutó nem volt képes genzsutsu kivédésére mint kiderült az Itachival való beszélgetése/harca során.)

Ha tévedtem volna bármiben is minden elvet meghallgatok/megnézek.😅

2019. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!