Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok minőségi Dráma...

Tudnátok minőségi Dráma animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint az Assassination Classroom, azaz nem túl dúrva.

2017. okt. 30. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

hát azért szerintem pont egy durva animét mondtál, de ilyen szempontból egy csomó jó lehet.

Magi: The labyrinth of magic

őm kicsit durvább néha van benne vér is, de szerintem érdemes megnézni:

Hunter x Hunter

akkor én simán ajánlanám a One Piece-t szerintem ennél komolyabb anime nem nagyon létezik. Persze lehet rá mondani, hogy hát hülye vagyok én, de ha az ember oda figyel rá nagyon komoly storyval rendelkezik. nekem best

2017. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem a Boku no Hero Academia-t

nagy kedvencem még a Shokugeki no Soma

illetve nem tudom hány éves korosztályra kellene belőni, de a Free!!! is jó anime szerintem

2017. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Mahou Tsukai no Yome - most fut

Natsume Yuujinchou

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Öhm, nem, én nem így értettem, én olyat keresek amin lehet sírni, de nem úgy hogy utánna leülök a sarokba és 2 óráig ott maradok hogy feldolgozzam (még nem láttam de asszem' az Elfen Lied ilyen) bocs hogy nem tudtam jól kifejezni a kérdést. A Magit már tervezem elkezdeni mint Shounen, a HxH-ből már 2-részt láttam, az One piecet IMÁDOM, én is észrevettem a komolyságát, a BNHA-t is imádom, de én ezeknél sokkal dramatikusabb Animét keresek (azért az Assassination Classroom-ot hoztam fel példának mert Korosensei halálán 15 éves teljesen komoly fiúként úgy sírtam mint az őt megölö diákok)
2017. okt. 30. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Nagyon drámai, lehet rajta sírni, de de nem leszel depressziós tőle.

FMA: Brotherhood - lehet elsőre egy humoros, fantasy shounen-fightnak tűnik, de az alaptörténete szomorú, és egyes részeknél még én is bekönnyeztem, pedig animéknél nem szokásom. Plusz a Nina/Alexanderes résznél még a hideg is kirázott.

2017. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trevor. ***** válasza:

Az egyetlen anime, amin eddig sírtam a Clannad After Story, annak is csak az egyik részén. Olyan volt még, hogy benedvesedett a szemem a Koe no Katachi közben kétszer és (nem röhög) a K-ON! film legvégén.


Ezek közül el tudom képzelni, ha érzékenyebb típus vagy, előjönnek könnyek:

Plastic Memories (az alapfelállás nagyon szomorú, de egyébként tök vidám az egész), Your lie in April, Angel Beats.

2017. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
kampfer menőség
2017. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hubbera ***** válasza:

Kettőn sírtam eddig egyik se volt véres 25f:

Kimi no na wa (ez nem egy sori hanem egy egészestés de valami eszméletlen szép)

AnoHana (kissé klisés de megható es rövid 12 rész)

2017. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kokoro connect, 13+4 rész. Kissé komor hangulata van, némi ecchi olykor megtöri. Felnőtté válásról szóló komoly dráma.
2017. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Assassination Classroom --> Minőségi dráma

Na kész én kiégtem. Nézd meg a One Punch Man-t az majdnem olyan mint az AC csak pár helyen még vicces is.

2017. nov. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!