Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Komolyabb hangvételű, de nem...

Komolyabb hangvételű, de nem vontatott vagy unalmas anime?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy animés, és a töbsége nemis nagyon jön be de,

Rainbow

Attack on titan

ERASED

Parasyte

Ez a négy nagyon tetszik!

Ezekhez hasonló létezik?

Vagyis:klisémentes,izgalmas legyen rendes befejezés, ne legyen nagyon hosszú max 60 rész

Remélem létezik ilyen anime mert

az a négy tényleg nagyon tetszik



2017. nov. 7. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
kampfer
2017. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Milyen ellent mondás? Egyszerűen nem tetszett a történet! Azért mert másnak nem tetszik attack on titan attól még lehet jó, nem értem mi vele a probléma, lehet hogy nem olyan mély, de attól még érdekes.

És nagyon különleges,szerintem.

2017. nov. 8. 19:25
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez ebben a kitüntetett esetben pont fordítva van. Attól, hogy valakinek tetszik az Attack on Titant még lehet rossz.
2017. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
12%
Nem értem, miért szidják sokan az Attack on titant. Ha nem tetszik, el lehet menni, de ne erre a kérdésre válaszoljanak az ilyen trollkodó, mások véleményébe belekötő válaszadók! Nekem ez a anime bejött, és másoknak is tetszik. Tiszteletben tartom mások véleményét, de nem az ilyenekét.
2017. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
lol triggered lol
2017. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
az attack on titan hentait szeretem
2017. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

1 részek után ne dobjál már animéket még akkor se ha 50 perces az a egy én azt mondom hogy 3-4 részt majdnem mindebből ki lehet bírni és lehet hogy valami jóról maradsz le 1 rész után nem lehet jól megítélni sémit különösen ha több mint 12 részesről beszélünk

én amúgy ajánlom neked 2016 év animéjét a Re:Zero-t

2017. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

#17

Aki nyitott szemmel néz, annak egy rész épp elég annak megállapítására, hogy reménytelen vagy még kisülhet belőle valami nézhető. Én több mint 200 animét dobtam félre az első rész után egy szemernyi kétség nélkül.


Általában az olyanoknál is, ahol szeretik kiemelni, hogy mekkora pálfordulás van benne vagy az eleje mennyire unalmas, de később beindul, három dolgot szoktam tapasztalni:


1.) Hülyeség, ha tovább erőltetem addig, ahol már mindenki szerint jónak kellene lennie, ugyanolyan szar marad.


2.) Azok a korai részek fontos világ és karakterépítéssel foglalkoznak és csak azok unják, akik instant akciót vagy drámát akarnak, nem egy tartalmas és minőségi történetet.


3.) Általában bőven le van kommunikálva merre fogja venni az irányt a sorozat annál a bizonyos "meglepő" fordulatnál, csak ahhoz látni is kell, nem csak nézni. De általában a nézők immúnisak arra, ami nincs tisztán lebetűzve a képükbe tolva.


Ez alól NAGYON kevés kivétel van, ami TÉNYLEG szarul kezd és mesterművé válik. Az esetek döntő többségénél vagy már az első 10 percből látszik, hogy egy sorozat tartogat-e valamit, vagy még egy ígéretes első rész után is inkább romlani fog.

2017. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Ergo Proxy

Wolf's Rain

2017. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
#18 Inkább úgy fogalmaznék hogy az első rész alapján meg lehet állapítani, hogyha valami nagyon és nyilvánvalóan igénytelen. De ha csak szimplán untat egy kicsit/nem érzed még annyira át, akkor nem szabad dobni mert lehet még lehet lesz valami belőle.
2017. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!