Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni a narutót?...

Érdemes elkezdeni a narutót? Ti mennyi idő alatt néztétek végig?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni a narutót, de félek mert ugye bár 725 részes (tudtommal) + még a filmek és a chibi sorozatok (bár a chibi ova nem izgat) na igen, és olyan hosszú 🤔 aki nem akkor kezdte el nézni amikor kezdődött (2002) azok mennyi idő alatt nézték végig? Is naponta hány részt néztek? Megéri elekzdeni? (Animax-on pár részt láttam régen ))

2017. nov. 12. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Bátyám 2 hónapja szenved vel és még csak a Shippuuden felénél tart. Én nem láttam, de azok alapján amit tudok róla, szét van fillerezve.
2017. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Inkább az One Piece-t kezd el, az sokkal szórakoztatóbb. :D Azt mai napig nézem pedig aztán az még hosszabb. :D


Mondom ezt úgy, hogy anno imádtam a Narutot... de a Shippuuden olyan szinten el lett húzva és tele lett szórva töltő részekkel, hogy teljesen meguntam és azóta sem vagyok képes rászánni magam, hogy befejezzem végre. Szóval én nem ajánlom.

2017. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Értem 😊 hát 2 hónap alatt sippuend fele azért Gyors 🤔

One piece-t nem tudom hogy kezdjem-e el 😐 az nem nekem való, már azon is csodálkozom hogy lánylétemre a narutó tetszik, mert igazából azoktól amilyen animéket nézek távol áll 😂 fantasy-romantikus és shounen... A one piece nem nagyon shounenes? (Már ha van ilyen szó 😅)

2017. nov. 12. 19:39
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom már mennyi idő alatt néztem végig.😅De abszolút érdemes nagyon szerettem. :)
2017. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdeni érdemes, bár én nagyon hamar ráuntam... pedig kifejezetten szeretem a shounent. De lehet hogy neked be fog jönni.
2017. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Érdemesnek érdemes, van benne néhány egészen kiváló rész, ami a legtöbb animéről nem mondható el.


Ha gyorsabban akarod ledarálni, akkor hagyd ki a fillereket vagy inkább olvasd a mangát :)


[link]

2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi 😉
2017. nov. 13. 15:49
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Még akkor is nagyon vontatott bír lenni, ha a fillereket kihagyod. Plusz még úgy is legalább 400 rész. Őszintén, csak akkor éri meg elkezdeni és legalább valamennyit megnézni belőle, ha úgy akarsz véleményt formálni róla, hogy ne söpörjék le állandóan az asztalról azzal, hogy azt sem tudod, miről beszélsz.


Egyébként műfajon belül is rengeteg jobbat találni.

2017. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted a sablon shouneneket, ha nem gond, hogy ugyanazt nézed meg újra és újra, csak más nevű karakterekkel, akkor érdemes. Ha valami komolyabbra vágysz, akkor shounenek között is találsz sokkal jobbat. Hunter x Hunter 2011 például.
2017. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Menő manó43 válasza:
52%
Én egy bő tanév alatt néztem végig a naruto-t és a shippuuden-t. Szerintem a sima naruto kicsit talán gyerekes, viszont a shippuuden az rohadt jó. Az egyetlen baj vele az, hogy 500 részből legalább 100-150 filler. Szertintem érdemes elkezdened, mert nagyon izgalmas, akciódús, viszont mangában ne olvasd el, mert egyáltalán nem tudja úgy átadni a manga az élményt mint az anime.
2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!