Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni a narutót?...

Érdemes elkezdeni a narutót? Ti mennyi idő alatt néztétek végig?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni a narutót, de félek mert ugye bár 725 részes (tudtommal) + még a filmek és a chibi sorozatok (bár a chibi ova nem izgat) na igen, és olyan hosszú 🤔 aki nem akkor kezdte el nézni amikor kezdődött (2002) azok mennyi idő alatt nézték végig? Is naponta hány részt néztek? Megéri elekzdeni? (Animax-on pár részt láttam régen ))

2017. nov. 12. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%
Annyi idő alatt, amíg végig nézed az összes Naruto fillert, pontosan 25-ször lehet végignézni a Kampfert, úgyhogy nem.
2017. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem érdemes, én fél év alatt néztem meg, de abban még volt 2 és fél hónap kihagyás (nyáron különféle táborok miatt nem tudtam nézni) s vagy két hónapig simán az animésel haladtam. Összegezve én olyan 3 hónap alatt simán végig tudtam volna nézni. Naponta kb. 10-15 részt néztem, de én még (a simát) rajzolás, takarítás közben is néztem :D
2017. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Pusy hunter31 ***** válasza:
Nekem úgy tartott 2hónapig hogy két hétig nem néztem. De mondjuk nekem sok a szabad időm online amúgy találsz olyan listát amiben benne van hogy mik a filler epizodok de én azzokkal eggyütt is nagyon élveztem
2020. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Naruto Kai-t, minden fillertől/feleslges visszaemlékezéstől mentes, majdnem olyan, mintha a mangát "olvasnád". :D Összesen 71 rész, viszont a részek kb. 1-1,5 óra hosszúak és igen, ez az OG Naruto + a Shippuuden együtt. Ha nem zavar, hogy japán szinkronnal és angol felirattal van, az alábbi linken tudod megnézni:

[link]

2020. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!