Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét ajánlani...

Tudtok olyan animét ajánlani aminek a témája hasonló a fürészéhez?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy az alap story hogy egy "akadály pályán" kell végig menni a szereplőknek. nem muszáj hogy feltétlen brutális,véres legyen (lehet az is), akár maguktól is be mehetnek a játékba vagy le estek egy dungeonbe nekem 8 csak valami ilyesmi animét megnéznék :D remélem azért érthető a hogy mire gondolok :D

2017. nov. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, nem 100%-os az egyezés, de:


Death Parade


Két ember meghal, és egy fura bárba kerülnek, ahol egy brutális játékban kell megküzdjenek egymással, ami eldönti, hogy melyikük születik újjá és melyikük kárhozik el. Tud véres is lenni, epizodikus egy átívelő történetszállal.

2017. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már láttam de azért köszi :D
2017. nov. 14. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek sem telhesen ugyanolyaok, de hasonlóak:

Danganronpa

Deadman Wonderland

2017. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Cropse party...csak 5 rész és N is teljesen egyezik de úgymond meg kell oldaniuk egy "pályát" hogy kijussanak... Ja és nagggggggggggyon elborult szóval óvatosan vele...
2017. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező, egyszerre két irányt tudok javasolni, egyikben se vagyok otthon, bár nyitott vagyok ezekre is:

egyfelől keresd a GORE műfajú animéket.

Másfelől a túlélőseket.


Utóbbira tudok csak olyan példát, amit láttam is,

de az nem anime, hanem manga, valamint live action verziója létezik:

kamisama no iu toori


Tájékozódáshoz kulcsszavas kereséssel, pl:

myanimelist.net

2017. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!