Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatokat keresek...

Hasonló sorozatokat keresek mint a Kaliforgia, Ments meg és Nancy ül a fűben, tudnátok ajánlani ilyeneket?

Figyelt kérdés

Kicsit jobban kifejtve:

Olyan sorozat ami a földön a marad,tehát nem sci-fi meg hasonló szuper-erőkkel rendelkező,legyőzhetetlen szereplők/főszereplő.

Legyen egy szinten polgárpukkasztó,a főszereplővel ne értsünk egyet mindenben eközben mégis megszerettesse magát a nézőivel.


A Kaliforgiát több szereplő miatt is kedvelem,legjobban mégis Hank Moody tettei miatt élveztem nézni az a sorozatot,a züllöttsége mellett nem volt nagyon rossz apa,Karen-t sosem vette el,mégis őt szerette a legjobban,illetve szeretett drogokkal,leginkább fűvel élni.

A Ments meg-ben is rengeteg szereplő van aki elnyerte a szimpátiám,mégis a főszereplő,Tommy Gavin,aki egy erősen piás ír,családapa,tűzoltó.

A Nancy ül a fűben-ben persze Nancy az abszolút kedvenc,füvet árul családanya ként és sokszor szembesül vele hogy talán rossz anya.


Ezekben tehát a fű és az alkohol a közös,emellett átlagos világban játszódnak,vígjátéknak tekinthetőek és polgárpukkasztóak.



2017. nov. 12. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a kés/alatt eléggé ilyesmi.

csak az nem 20-25 perces,hanem normál 40 perces.

2017. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dexter, Entourage
2017. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz kb 16 évesen, de a skinst imádtam. nem tudom hány éves vagy de ha 20 alatt akkor less bele. tele van nagyon fura de szerethető alakokkal. jó elvont kis sorozat.
2017. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!