Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék egy olyan animét...

Szeretnék egy olyan animét ami teljesen tiszta nagyjából minden érthető nem az van h megy a sztori és semmit nem értek ez már idegesít. A horror, akció, shonen, seinen animéket szeretem. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
amik tetszettek az a btooom! ao no exorcist, kabaneri of the iron fortress, dragon ball, attack on titan, highschool of the dead

2017. dec. 3. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nézz pokémont ,kukucskát gyerekeknek szóló animéket azzal biztos nem lesz bajod :)
2017. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Trevor. ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, ahol az elején még zavaros, de a közepe/vége felé összeáll a kép. Ha olyat akarsz, ahol minden egyből tiszta, az azt jelenti, hogy kiszámítható a történet és ezért nem is érdekes.


De akkor írj olyat, ahol nem értetted mi történik. Mert én ilyet csak gyerekként tapasztaltam, amikor valami korhatáros dokumentumfilmet néztem és a végén össze voltam zavarodva és nem tudtam rendesen feldolgozni amit láttam.

2017. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2017. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Az AoT-vel kapcsolatban nagyon elvagy tévedve igaz még az anime megse közelíti a mangát de ha elkezdi beérni akkor csak fogsz nézni mint nyuszi a fűben.
2017. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom miért kell fikázni a kérdezőt. Én is láttam már olyan sorozatot (koreai, pl Athena Goddess of War) amin igencsak el kellett gondolkodni hogy akkor most mi van, pedig nem vagyok értelmi fogyi. Elvileg :D És az is lehet az oka hogy nem érti hogy rengeteg animének van előzménye, ami ismerete nélkül kb a sötétben tapogatózás megy, és nem olyan mint a barátok közt hogy kihagysz 10 évet és két rész alatt felvetted a fonalat mert nem történt semmi. Érdemben nem válasz a válaszom, mert mostanába nem láttam animét, régit meg nem akarok mondani.
2017. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem megéri végignézni az animéket akkor is ha az elején nem tiszta minden. Sok animébe rengeteg japán szokás és utalás be van építve ami csak előzetes tudással érthető, viszont ha már több animét láttál, akkor egy idő után ezek is tisztulnak majd.

Ha a cselekményszövéssel van problémád, akkor valószínűleg a szerzők direkt készítették kuszára az elejét, hogy felcsigázza a néző érdeklődését. Ha ez negatívan hat rád, akkor esetleg próbálkozz meg a mangaváltozattal :)


Emellett egy pár anime, ami egyszerű, és biz. mértékben hasonlít az általad felsoroltakhoz:

Sword Art Online

To Aru Kagaku no Railgun

Magi

Fairy Tail

Hakuouki - ezt azért ajánlom, mert sok adatot tartalmaz Japán történelméből, s lehet, később a segítségedre lesz

Hidan no Aria

Arcana Famiglia

Chrno Crousade

Gakusen Toshi Asterisk


Ezeket ajánlom, ha könnyen érthető animéket keresel, viszont minél csavarosabb a történet, ált. annál szórakoztatóbb :) Később próbálkozz nehezebb animékkel is!

2017. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre én szeretem azt az animét amiben kell gondolkodni csak azt utálom amikor elkezdek egy animét egyből egy harccal kezdődik van ezer szereplő és szart sem tudok h most mi van... pedig szerintem nem vagyok olyan agyroggyant alak h egy animét ne értsek meg...
2017. dec. 6. 15:07
 8/13 A kérdező kommentje:
de azt se higgyétek h nem adok esélyt 4-5 részig minimum nézem az animét és ha addig unalmas minden meg nem értem h mi van mitörténik akkor hagyom abba
2017. dec. 6. 15:08
 9/13 Nightwing evil ***** válasza:
Nagyon ostoba vagy inkább hanyagold ezt. Highscool of the dead szenny tetszik akkor értem miért vagy buta. Nézz RTL klubbot. Anime lényege a történet. Csorgasd a nyálad az ecchi fosra 4chanon
2017. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nightwing evil ***** válasza:
4 vagy 5 rész meg lószar
2017. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!