Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a középsuliban...

Melyik volt ez a középsuliban játszódó sztori?

Figyelt kérdés
Az a történet, hogy egy középiskolában rejtélyes halálesetek történnek, egyes diákoknak víziói támadnak majd, összeesnek és meghalnak, elvileg azért, mert egy sokat gúnyolt sátánista diákcsoport átkot szórt rájuk. Ezt elkezdik kinyomozni, aztán a végén kisül, hogy szó sincs semmiféle átokról, hanem a szintán sokat terrorizált póktartó srác egy mérges pókfajt eresztett rájuk, feromonnal bekenve a ruháikat. Lehet az is, hogy egy sorozat része volt, mert két tini mintha beépített ügynök lett volna, akik a kinyomozásban vettek részt.

2017. aug. 24. 12:14
 1/2 Dorián.G ***** válasza:
100%

Bújj, bújj, szellem!


[link]

2017. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm! Már régóta kerestem, és egy angol oldal magát a címet fel is dobta, de csak részletet láttam belőle, így nem hoztam össze az akasztott emberrel.
2017. aug. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!