Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Itachi vajon tudta hogy Tobi...

Itachi vajon tudta hogy Tobi kicsoda valójában? ( többi kérdés lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


A fő kérdésem az ami fent van hogy vajon Itachi tudta hogy kicsoda Tobi valójában mikor az Akatsukiba voltak ?


Egyéb kérdéseim:

1. Vajon Itachi a gyenge szemével letudta volna győzni Tobit ? és itt most nem arra az állapotra gondolok mikor Obito megkapja a 10 farkú erejét hanem mikor csatlakozik az Akatsukihoz.


2. Ha kellene egy sorrendet felállítani a legjobb sharingan használókról akkor ki a tiétek hogy nézni ki ? ( ha akartok kisebb magyarázatot is írhattok miért éppen az a sorrendetek )


Előre is köszi a válaszokat !!! :)



2017. dec. 18. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem annyira repdesnek a válaszok. :D

Én is nagy naruto fan vagyok ezért válaszolok a kérdésedre a véleményem szerint.

1. Sztem tudta, hogy ki is valójában Obito, hiszem amikor Obito segített Sasukénak a felépülésében (Itachi vs Sasuke harc után,Itachi nem véletlen bökte meg a homlokát előszőr is emlékeztette a múltra másodszor így adta át neki az erejét) amikor is Sasuke meglátta Obitot a rejtekhelyén rögtön aktiválódott az Amaterasu, ezzel akarta elkerülni, hogy ha még is találkozik Obitóval ne tudja befolyásolni Sasukét, de nem sikerült neki. Ergó tudta, hogy ki is Obito.

2.Nem tudom melyik gyenge szemére gondolsz Itachinak, ha arra amikor Sasuke ellen is harcokt akkor valószínű, hogy lebírta volna győzni Obito. De ha egészségesen csaptak volna össze már kérdéses lenne a helyzet. Hisz mind a kettő nagyom erős szemekkel rendelkeznek.

3. Saringam használók sorrendje? Hát necces egy kérdés. :D De sztem

1.Madara

2.Itachi

3. Obito/Kakasi (őket azért írom egybe, hisz ugye "egy szemük van", de Obito jobban tudja használni a Kamuit, Kakashi meg a másoló ninja sztem nem kell többet elmondanom minden benne van. :D :D

Remélem segítettem!

Jaa, és sztem nézd a Borutot igaz egy kicsit más világú, műfajú, de ha mélyen naruto fan vagy sztem elkapot a fonalat.

Minden jót!

2017. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy tudta, végül is nem ismerték egymást azelőtt maximum azzal tisztában lehetett hogy ő nem Madara.


Legyőzni nem tudta volna, hisz eleve azért csatlakozott az Akatsukihoz mint kettősügynök hogy jobban fogalmazzak Konohát akarta védeni, ha letudta volna győzni mindenbizonyára megtette volna.


A sharingan erő tekintetében érdekes, ha csak a szemeket vesszük és az egyéni tudást nem számítjuk bele akkor Obitónak volt a legerősebb szeme, ha meglett volna neki mind a kettő akkor a Susanoja is sokkal erősebb lett volna mint Madaráé

2017. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudta, de akkor is sejtette, hisz Itachi aktiváltatta Sasuke szemével az Amaterasut, hisz Obito tudta a valóságot, hogy milyért ölte meg Itachi a klánt. Pont ezt akarta elkerülni, higy Sasuke megtudja Obitotól ezért amikor Sasuke meglátta Obitót rögtön aktiválódott.
2017. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A ''gyenge szemet'' Itachi esetében arra értettem hogy ugye túl sokszor használta/ túlerőltette és ez miatt homályosan is látott és a Sharinganja se volt olyan erős mint mikor nem volt semmi baja.
2017. dec. 18. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamit tudhatott csak hát ott volt még nagato konan is és az hogy obito sharinganja lenne a legerosebb Hát most ugye obito kapot senju géneket a fél teste abból van ezért bírhatta annyit a sharinganja, másrészt a sharingan erejét is ketté tudnam bontani az egyik az maga az erő a masik pedig az hogy meddig bírja

Na most ha a sharingan ereje alapján kelene döntenem akkor itachi madara sasuke obito (ha bele veszem az örök mg sharingant akkor nyilván sasuke kerül az élre és követi madara itachi és obito) ha a tartoság alapján akkor az madara hisz ő már sima mangekyouval elérte a perfect susanoot és elég sokszor használta a háborúk során nyilván ezért nem voltak egyedi képességei majd követi obito itachi és sasuke mivel neki már pár alkalommal sokat romlott a szeme (meg ugye obitonak voltak senju génjei talán ha nem lenne ugyan olyan lett volna mint itachi, mert obito nagyon sokat használta a képpeségeit)

2017. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Emberek, a 2. kérdésben senki nem mondta, hogy Obito-t, Madara-t, Kakashi-t, Itachi-t, és Sasuke-t kell sorba állítani! Így én azt mondanám, hogy

1.Hagoromo

2.Indra

3.Shisui (Susano'o nem volt tökéletes, és örök Mangekyou-ja sem volt, de a Kotoamatsukami-val azért bárkit elkapott volna)

4.Madara

5.Obito/Itachi (Tsukuyomi a 2. legerősebb genjutsu, míg Obito-nál ott a Kamui, ezért nem igazán tudok dönteni)

6.Sasuke


A listánál csak a Sharingant és a Mangekyou Sharingant vettem figyelembe, a Rinnegant nem. Így mondjuk talán Hagoromo nem is kerülne az első helyre, elvégre az ő Sharinganja csak az alap volt, aztán a Mangekyou-val jött egyből a Rinnegan is, de a lista többi része szerintem stimmel. :)

2017. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Sasuke jelenlegi formája jóval erőseb mint annak idején Indrának volt !

De már a háború alatt is felülmulta Indra erejét !


Indra képességei :

Sharingan ugyan az mint Sasukénak

Armoured Susanoo

Armoured Body Susanoo Ugyan az mint Sasukénak csak Indráénak egy kardja van

Ligtning Technique

Amatarasu

Fire Technique

Genjutsu

És Indráék idejében még nem használtak Jutsut és ez hatalmas hátrány a maiakkal szemben !

Elemekkel harcoltak akkoriban egymás ellen.


Sasuke képességei Rinnegan nélkül :

Shadow Shuriken Technique

Dragon Fire Technique

Moonlight

Shadow of the Dancing leaf

Lion Combo

Peregrine Falcon Drop

Great Dragon Fire Technique

Manipulated Shuriken Technique

Ligtning Flash Blade

Genjutsu

Phoenix Sage Fire Technique

Great Fireball Technique

Amatarasu

Kagutsuchi

Flame Wrapping Fire

Susanoo Kagutsuchi

Yasaka Magatama

Chidori

Chidori Current/Stream

Chidori Senbon

Chidori Katana

Summoning Technique Hawk

Summoning Technique Snake

Kirin

Chidori Sharp Spear

Sasuke Humanoid Susanoo

Captive Slash

Armoued Susanoo

Armoued Susanoo Eternal Mangekyo Sharingan

Perfect Body Susanoo

Shadow Clone Technique

Crush

Susanoo Chidori

Kagutsuchi Chidori


Szóval Indra esélytelen !


Az én listám


1.Hagaromo Rinneganal

2.Madara Rinneganal

3.Sasuke Rinneganal

4.Obito Rinneganal

5.Itachi

6.Shisui

7.Indra


Rinnegan nélkül :


1.Itachi

2.Obito

Obito kijelentette Itachinak hogy csak akkor segit neki ha nem használja rajta a szemeit vagyis Obito is be volt szarva !

3.Shiui

Shisui szeme nem a legerősebb volt csak a legerősebb Genjutsuval rendelkezett ! Azt mitt ért egy eszesebb és rafináltabb Danzo ellen semmit ! Danzo Itachitol be volt szarva, Sasuke is leverte nagy nehezen.

4.Sasuke/Indra Ugyan az a Sharingan.

5.Madara

2018. jan. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen Obito sharinganja a legerősebb , hiszen képes volt a dimenziók között kapukat nyitni , amire rajta kivül csak Kaguya volt képes. Szerintem , ha az egész történetbe meglett volna mindkét szeme és megtanulta volna maximálisan kihasználni őket megállíthatatlan lett volna, elképeszően sokrétű és taktikás a sharinganja. Nagyon sajnálom , hogy elkellett veszítenünk Obito, egy nagyon tragikus sorsú karakter volt , ezért elég sok hülyeséget is csinált , de összeségében maradhatot volna.
2018. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!