Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gravity Falls kedvelők! Bill...

Gravity Falls kedvelők! Bill Cipher valójában kicsoda/micsoda? És mit akar?

Figyelt kérdés
Még nem jutottam odáig a sorozatban hogy megjelenik. De a korábbi részekben folyamatosan feltünik a háttérben! A videójátékos részben az egyik játék képernyőjén, a franciakártyájuk hátoldalán, és persze a padlásszoba ablaküvegén. Annyira furcsa!

2015. máj. 8. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem Bill magát az illuminátust jelképezi.A háromszögben a szem általában erre utal.A készítők Billel szerintem csak tudatni akarnak velünk valami nagyon fontos dolgot,talán,hogy egy új világrend van kialakulóban.Mindenesetre érdemes Billre figyelni,sőt magára az egész sorozatra...Az egész egy kódrendszer,minden részben vannak utalások valamire,lehet,hogy az illuminátusra,nem tudom,viszont tény:ha megnézed ZTZ Gravity Falls-os elemző videóit,nem lesz többé egy nyugodt éjszakád,mert ZTZ olyan dolgokra mutat rá...Mindegy,eltértem a tárgytól,tehát:Bill feltehetően az Illuminátust hivatott jelképezni(és amúgy észrevetted,hogy minden részben sok szemet is láthatunk? Szerintem azok azt szimbolizálják,hogy az illuminati mindent lát,és mindenkit figyel.Akár még téged is,kérdező.

Bill is watching!

2015. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Maga az egész sorozat, nem hagy nyugodni, annyira izgalmas. De jó értelemben! Állandóan azon gonfolkozok hogy mi lesz a folytatásban. Mi lehet a helyzet Bill testvérével?
2015. máj. 8. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem sem hagy nyugodni a sorozat,főleg,hogy naponta ilyenekre kell rájönnöm...Minden nap fejtek kódokat a sorozatból(vagy próbálok rájönni,hogy mit is akar jelenteni egy szimbólum,például...),de Billre nagyon figyelek,mert hatalmas rejtett jelentése,szerepe van a sorozatban.Nem tudom,hogy meddig jutottál el a sorozatban,én láttam az összes eddig megjelent részt magyarul,amikben már szerepelt Bill,és elmondom:nagyon gonosz! Bill tesójáról viszont nem tudok semmit,hallottam a teóriát,és ezen is töröm a fejem,de csak nem jövök rá...Mindegy,azért neked sok sikert a fejtegetéshez!
2015. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
úú ez nagyon izgi! :D
2015. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Norrdemon válasza:
100%

Semmi. Bill az univerzumot és a számunkra felfoghatlan időt mutatja. Figyel minket, akár az univerzum, vagy az idő.

Ez a teóriám.

2015. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bill egy olyan lény akit Gideon idézett meg a 19. részben.

Bill egy lény aki beletud bújni a bőrödbe és mindig figyel.

És hogy mit akar?

Világuralomra akar törni és elpusztítani a könyveket.

2015. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Billnek tényleg van tesója? Mióta?Én nagy Gravity falls fan vagyok,de sose hallottam, hogy Bill Ciphernek lenne tesója.

Egyébként teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval.

2015. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 noel37 ***** válasza:
100%

Billnek nincsen testvére. Stanley-nek van.

Bill összeakarja törni a hasadást hogy átjöhessen az ő világukba hogy káoszt csináljon és övé legyen a világ.

2016. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A különkiadásban megtudtuk,hogy Bill az Amerikai bankjegy (illuminati) alapján készült,és aszhem azért bill a neve mert angolul bankjegyet jelent
2016. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!