Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen shounen ai animét...

Milyen shounen ai animét ajánlanátok egy olyan animésnek, aki még nem nagyon nézett ilyet?

Figyelt kérdés
Animét rengeteget láttam már, shounen ai-ból még csak a Yuuri!! on Ice-t. Nagyon tetszett, és bár eddig sosem akartam nézni, megjött a kedvem ehhez a műfajhoz. Van valami ehhez hasonló? Mit ajánlanátok?

2018. jan. 1. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Hybrid Child-ot mindenképpen! Ez egy négy részes ova, három történettel. Engem asszem a második kicsit megrázott, a harmadik sztori (3. - 4. rész) pedig megvett magának rendesen... Gyönyörű vallomás van benne.
2018. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Full metal alchist Brotherhood a legjobb shounen, de az nem kezdoknek valo. A soul eater konnyen befogadhato anime. Nem reg startolt egx shounen anime Black clover. Eneg egy reszt se lattam , de azt mondjak nagyln jo. AZ a baj a shounenekkel hogy nagyon sok van ,irok parat valogass.

Naruto folytatasa a Boruto

Bleach

Fairy tail

Sword art online

Bocu no hero academia

Hunter x hunter

Inuyasha

Dragon ball

Gintama

Code geass annak mondható? Talán.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Plusz egy. One piece bar az mar tobb mint 800 reszes úgyhogy...

2018. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2.:

Shounen-AI (fiúszerelem) animét kért a kérdező, nem shounent:)

Én a No.6 animét ajánlom, nekem első BL animém volt, de a korábban említett Hybrid Child is nagyszerű, bár annak én még csak a mangáját olvastam, de vélemények szerint az anime nagyszerűen adaptálja a mangát.

2018. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom nézni mindkettőt
2018. jan. 2. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Oooooo basszus tenyleg :O bocsi hogy raboltam az idodet :(
2018. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Love Stage, Sekai ichi Hatsukoi, Junjo Romantica (mondjuk az első évad yaoi besorolást kapott), Doukyusei (nagyon aranyos film), Super Lovers


Shinsekai Yori (csak mellékes dolog benne a fiússzerelem, de a történet maga is kiemelkedő)

2018. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Durugy Andrea ***** válasza:
100%

Hát ja,kb én is azt ajánlom mint az előzőek.

Junjou romantica

sekaiichi hatsukoi

super lovers


Bár a grafikájuk meg sem közelíti sajna a yuri on ice-ét. :)

2018. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!