Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van esély a jövőben magyar...

Van esély a jövőben magyar anime csatornára?

Figyelt kérdés
Egyébként másik kérdés, de mi van az A+ hivatalos YT csatornájával? Néztem gyakorin 3 éve itt írkálták, hogy feltöltik az összes részt egy bizonyos sorozatból, de most már magát a csatornát sem találom.

2018. jan. 3. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincs jövője, az animések csak kis töredéke szereti a szinkront, így nem lenne rá kereset.
2018. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nincs.
2018. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
A magyarok nem tűrik a keresztényietlen külföldi meséket! Magyar ember magyar népmeséket néz!
2018. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Remélem ez irónia volt :D

Amúgy nem. Nem véletlenül nincs rá igény, mivel borzasztóan igénytelen a magyar szinkronszínészek munkája az animéket illetően.

2018. jan. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Egyébként a komolyabb animéseket (értsd úgy: akik nem csak Dragonball-t meg Inuyashát láttak) ez nem is nagyon érdekli. Felirattal és eredeti szinkronnal sokkal jobb nézni, és ez nem csak animékre igaz.
2018. jan. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, én is szeretem felirattal is nézni őket, csak sokszor már a szemem kifolyik a sok olvasástól :D
2018. jan. 6. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a felirat-olvasásba még senki sem halt bele. Így is olyan silány a korombeliek háromnegyedének a helyesírása, mert fertőként tekintenek az olvasásra, és akkor még te is közéjük akarsz tartozni, mert még a feliratok olvasásától is rosszul vagy. Inkább örülj neki, hogy van lehetőséged animét nézni, ráadásul az anyanyelveden feliratozva. Ha máshova vagy máskor születtél volna, nem lenne ilyen könnyű dolgod, hogy beírod szépen a keresőbe hogy XY 1.rész és már nézheted is. Meg kéne becsülnöd amid van, nem belekötni még a csillagos égbe is.
2018. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek, mondjuk nem tudom hogy korombeli vagy-e :D

Nem akarok mindenbe belekötni, csak nekem valahogy jobb lenne szinkronnal, persze nem halok bele a feliratba sem, egész jól is olvasok csak olvasás közben nem tudom úgy figyelni magát az animét és ez picit zavaró, de túl tudom élni :D

Amúgy tényleg botrányos a helyesírása a korosztályomnak, bár remélem látszik, hogy én nem tartozok közéjük

2018. jan. 6. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit olyan ,hogy "minek",úgyis mindenki a legtöbb dolgot online nézi, de mondjuk a youtube, amit említesz , az is online, szal nemtom. Én amúgy nem sok esélyt látok rá, de akár még lehetséges is, de tényleg nem sok esélyt látok, de amúgy nem vagyok annyira nagy animés, nem ismerek annyi sorozatot.
2018. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elsősorban a szinkron miatt kérdeztem, és amúgy egyetlenegy sorozat miatt, amit minden animés ismer, és szerintem már nagyon unják a témát, azért nem említettem meg :D
2018. jan. 6. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!