Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések a Re:Zero - nak lesz...

Animések a Re:Zero - nak lesz folytatása?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs bejelentve folytatása
2018. jan. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be lett jelentve tavaly, hogy majd jön valamikor egy OVA.
2018. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nutella123 ***** válasza:

Véleményem szerint nem nagyon lesz folytatása (ami érdekes mert eléggé nagy sikere volt), ezt nem olvastam sehol, semmilyen forrásból, ez csak személyes vélemény.

Sajnos nincs bejelentve folytatás.

2018. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen mert még nincs elég anyag de most márc 24-én jött ki a 16 vol és az anime 9-ig dolgozta fel szoval nagy eesély van a folytatásra akár már most is csinálhatják azokat a fejezeteket amik már megvannak mert az utolso fejezet is september 25-én jelent meg és az anime september 19-én ért véget lehet az ova után akarják el0inditani amiröl még mindig semmi hir...csak egy kép amin mintha karácsony lenne
2018. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bejelentették a 2. évadot, de még nincs dátum.
2019. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végre! valaki tud valamit az ovákról mert elvileg AZ első megjelent de a neten se japánul se angolul nem találok róla semmit csak hogy elvileg megjelent már egy ideje! a másodikra meg már nem emlékszem hogy megjelent vagy csak most fog
2019. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!