Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti fogjátok nézni az új...

Ti fogjátok nézni az új Yugioh sorozatot a Viasat 6-on?

Figyelt kérdés

Magyarországon Még nem adták a Yugioh - Az öt sárkány sorozatot, de Január 29-én érkezik a Viasat 6-ra 15:05 kor dupla résszel.

[link]



2018. jan. 14. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel nem az eredeti japán, hanem az amerikai, agyoncenzúrázott és szétvagdosott, lebutított 4Kids verziót fogják leadni.

Ha esetleg nem olyan katasztrofális a helyzet, mint a DM és a GX esetében, amiknél szinte új történetet írtak az amerikaiak, talán belenézek.

Amúgy maga a sorozat érdekel, a DM és a GX is tetszett (csak az eredeti japán), szóval az eredeti verzióban biztos megnézem.

2018. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

én viszont fogom

már az is nagy előrelépés ha ezt leadják bármennyire is vágott vagy lebutított aztán az lesz h nem nézi senki és úgy fogják gondolni h az animékre nincs igény így ez se lesz...

2018. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lenne nézettsège másik animék is érkezhetnènek. A nézettségben kell reménykedni, kár hogy a magyarok többsègèt nem érdekli az anime.
2018. jan. 15. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez a probléma e mellett animések körében is van olyan aki inkább felmegy a netre és ott nézi így meg aztán végképp nem lesz igény ezért is kéne nézettséget hozni az ilyen animéknél is hátha leadnak egy komolyabb művet is ami azért már jobban vonzza maga köré a nézőket

Legalább is ez az én véleményem

2-es voltam

2018. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adhatnák mondjuk Még az One Piece-t is.
2018. jan. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!