Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen láttam egy filmet (vagy...

Illired kérdése:

Régen láttam egy filmet (vagy sorozatot) a viasat3-mon, és néha eszembe jutnak de nemtom hova kötni. Nektek nem ismerős?

Figyelt kérdés
csak arra emlékszem belőle hogy különböző (asszem 4)féle különös, természet feletti halálesetet mutatott be. az egyikben egy drogos rockstar megöli a takarítónőt és aztán a takarító nő "bosszúja" szintén megöli a rockstart. a másikban asszem az ördög ad egy gitárosnak egy olyan gitár kottát hogy ha eljátssza akkor kap nemtommit, de a kotta olyan hogy ha elkezdik játszani akkor nem lehet abbahagyni és megöli a gitárost. (ha jól emlékszem akkor felvágja a húr az ereit). többre nememlékszem de akinek bármi is ismerős és van sejtése h mi lehetett ez a film akkor azt megköszönném. megőrjít mert nem tudom hogy mi ez és pusztán idegesít :D

2013. máj. 29. 00:02
 1/6 anonim válasza:
Ez a gitáros ismerős. Hirtelen a szellemekkel suttogó ugrott be, de nem vagyok biztos benne.
2013. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hunbula ***** válasza:
Régebben volt egy ilyesmi, talán valami Fact or fiction vagy hasonló, hogy volt négy sztori, ebből egy volt igaz (vagy egy volt hamis, nem tudom), és találgatnod kellett hogy melyik lehet az, és a végén mindig kaján vigyorral elárulta a narrátor, és ugye sosem az volt, amire számítottál. Lehet annak egy epizódja.
2013. máj. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, mintha rémlene is valami. de sajna a neten a műsort nem találom. ha tudnál egy linket küldeni az epizódokhoz azt megköszönném
2013. máj. 30. 21:59
 4/6 hunbula ***** válasza:

Na, hát szóltam a legjobb barátunknak


imdb: [link]

csövezni is lehet belőle, látszólag http://www.youtube.com/watch?v=Zlsq1w3Rw24


Ezen kívül is biztos van, ha egy kicsit jobban ráérnék, mélyebbre túrnék az ineternetben.

2013. máj. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uh, hát lesz mit átnézni :P
2013. jún. 1. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Rejtélyes igazságok?
2020. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!