Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tailben natsu vagy...

A fairy tailben natsu vagy grayel fog csókolozni lucy?

Figyelt kérdés
mert láttam részletet amikor grayel csókolozik de nem találom, meg amikor natsuval de az kamu volt mert láttam már azt a részt és az nem ugy volt na mind1 és igaz akkor irjátok le hogy melyik rész vagy linkeljétek be köszi

2018. jan. 24. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs ilyen, mert én is láttam mindegyik részt, az ovákat, a specialokat, a movie-kat meg minden melléktörténetet, és én mint NALU FAN is találtam ilyen-olyan képeket, de az animében egyik sem volt benne.

De bejelentették a 3. évadot, úgyhogy még nincs késő! Még bármi megtörténhet!😉

2018. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem fog senkivel csókolózni a harmadik évadban sem
2018. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a második mondja.


Végigolvastam a mangát, ami már befejeződött egyébként, és senki senkivel nem smárolt. (Mondjuk az egyik páros a végső csata kellős közepén szerelmet vallott egymásnak, szóval... nos, nem hiányoltam a csókjelenetet.)

2018. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm énis mindet láttam és a mangát is olvasom csak még nem fejeztem be de köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2018. jan. 25. 14:54
 5/6 Durugy Andrea ***** válasza:
Szerintem sehol sem csókolózik Lucy Natsuval vagy Grayel.
2018. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik részben Natsu megcsókolja Happyt XDDD
2019. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!