Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az avatar aang legendája című...

Az avatar aang legendája című sorozatban Katara és Zuko szerelmesek lesznek egymásba? Fognak csókolózni? (És mi történt Zuko anyukájával? )

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem és nem. Mindkettőjüknek mással van a szerelmi szála. Azt hogy mi történik az anyjával azt meg nem tudjuk meg pontosan soha.
2017. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neeeeeeeeeee 😱

Azért köszönöm a választ 😊

2017. aug. 1. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mi történt Zuko anyjával, a képregényekből tudjuk meg.
2017. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gircsi117 válasza:
100%

Nézd meg a kutatás trilógiát.


[link]

2017. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 17. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:

De azt nem tudjuk meg, hogy miután Zuko lesz a tűz ura, felkeresi-e az anyját vagy sem. Igen, felkeresi, majd kiderül hogy Zuko anyjának az arcát elrabolta egy szörny (akivel Aang elmegy beszélni a szellem világba. A nevét nem tudom, de egy arcváltoztató 100 lábúról van szó.)


Azt is hallottam, hogy Zuko anyja szándékosan tette ezt, mert nem tudott együtt élni a gondolattal, hogy a gyerekeit, főképp Zuko-t nem láthatja. Szóval a személyisége és az arca oda veszett, úgy ahogy az emlékei is.


Zuko felkeresi, és ez derül ki. Boldogan éldegél azt hiszem a gyerekkori szerelmével Ikemmel, akivel lett is egy gyerekük, Kiyi, aki zuko fél lánytestvére.


Egy olyan képet is láttam képregényből, hogy Azula felnyomja a falra az anyját Ursa-t, tüzet irányít rá, és az anyja azt mondja "Nem emlékszem rád, de ha tényleg az anyukád vagyok, akkor sajnálom, hogy nem szerettelek eléggé."


És mindketten elsírják magukat.



Szerintem az Avatar az évszázad sorozatja/cartoon-ja, egyszerűen a rabja lettem. 11-12 évesen is imádtam, de most 10 évvel később is imádom. Már vagy 4x végig néztem az elejétől a végéig. Korra legendája sem rossz, de azért Aang nyilván jobb volt.


Azt hallottam igazi sorozat lesz belőle, remélem nem lesz akkora csalódás mint a film is volt :)

2019. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zuko anyjával áz történt, hogy amikor Iroh fia meghalt a Basing See-i ostromban, Ozait nem hatotta meg a dolog, így Sozin úgy döntött, hogy Ozai is tudja meg ez milyen érzés, ezért Zukot kivégezték volna. Ám az anyja feláldozta magát, így végül száműzték. Hogy él-e még a történet során, nem derül ki.
2019. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!