Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Steins gate, érdemes megnézni?

Steins gate, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy animés, néhányat láttam ennyi.Ezt az animét mindenhol dicsérik, fel hypolják,érdemes megnézni?

Már 1x el akartam kezdeni, de valahogy az 1. Rész annyira rideg, és unalmas hangulatú volt, hogy nem néztem tovább.

Később könnyedebb lesz a hangulata?

Valóban olyan szórakoztató?

Az alap koncepció érdekel egyébként, de ha ilyen marad a hangulat képtelen leszek élvezi, nyugtassatok meg, hogy nem így lesz.



2018. jan. 31. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálok válaszolni minden kérdésedre:

Nem lesz "könnyedebb" a hangulat, mert thriller a műfaja, az meg gondolom tudod mit jelent.

Csak az első pár rész "unalmas", aztán beindul a történet.

Igen, érdemes megnézni, az egyik valaha volt legjobb anime, viszont a kezdő animéseknek általában nem szokott tetszeni, mert ez valóban nem olyan darab, amiben 2 percenként harcolnak és öldökölnek, mindenféle poénokkal és fanservice-szel tarkítva.

Szóval szerintem egyelőre hanyagold a Steins;Gate-et, helyette ajánlanám a shounen műfajú animéket, sok jó shounen van és ezekre tipikusan jellemző a szórakoztató, könnyed hangulat.

2018. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszett, de alapvetően valóban nem egy könnyed, eseménydús anime, inkább drámai, ahol az emberi kapcsolatokon van a hangsúly.
2018. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy nagyon jó időutazós sci-fi, ami a karakterekre és a történetre épít. Elég nagy ritkaság ez az animék között. Én tudom ezt értékelni, de ha neked nem megy, ne erőltesd. Nem mindenki szereti a minőségi munkákat. Ott van helyette a Naruto, Bleach és még egymillió másik bugyuta shounen...
2018. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A legzseniálisabb sorozat, amit láttam, minden más animét és nyugati sorozatot is oda-vissza kenterbe ver!


És ezt teljesen magamtól gondolom, amikor néztem, fogalmam se volt, hogy milyen az értékelése, és hanyadik a ranglistákon

2018. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
100%

Az első kb. 8 rész valóban nem túl pörgős, de utána nagyon beindul és végig izgalmas marad. Nem mondanám könnyednek, bár vannak benne poénok, mégis inkább egy thriller drámával. Azon kevés animék egyike, amikre 10/10-et adtam, csupán a már-már túlságosan is egyedi karakterek és a lassú kezdeti részek miatt nem lett a kedvencem.


Ha könnyed és szórakoztató sorozatra vágysz, akkor ne ezt nézd.

2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szeretem a komolyabb animéket, mint pl:

Death Note,Rainbow,Parasyte,

De attól hogy a műfaja krimi, az nem azt jelenti hogy a történetnek feltétlenül, vontatnak kell lenni, nem is azzal van a bajom hogy melankólikus a hangulata, csak egyszerűen rideg. De köszi a válaszokat, neki veselkedek még 1x, ment a zöld pacsi. :)

2018. jan. 31. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy rész alapján ítélj, pláne ezt ne. Ez tényleg csak később indul be.
2018. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D-Mano ***** válasza:
100%

A Steins;Gate volt az az anime, amibe többször belefutottam animeajánlókban, és mindig olyan unalmasnak meg zavarosnak tartottam az ismertetőit. Aztán már nem is tudom, mi vett rá, hogy végül elkezdjem.


Az első néhány résznél végig úgy voltam vele, hogy dobom. Engem nem annyira a ridegség, hanem az idétlenség zavart. (Egy mikrosütő zöld kocsonyává változat egy banánt, hú de izgalmas!)


De mindig volt benne valami kis rejtélyesség, egy hajszál, ami miatt folytattam. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem tudom letenni, azzonnal látnom kell a folytatást, végül pedig minden rész végén vadul rontottam neki a következő résznek.


Azóta már másodjára is megnéztem, ami nálam nagyon ritka.

2018. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!