Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » ToraDora-hoz vagy a Golden...

ToraDora-hoz vagy a Golden Time-hoz hasonló animék?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok amik hasonlítanak ehhez a két animéhez. Bár a fő szempont az,hogy inkább maga a téma szóval a romantika.

2018. febr. 27. 13:26
 1/4 Trevor. ***** válasza:
71%

Bár csak a Toradorát láttam, szerintem a Sakurasou no pet na kanojo és a Lovely Complex hasonló valamilyen szinten.


Romantikusból pedig van rengeteg.

2018. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Romantika: (egy kettő talán hasonlít is de én csak a Golden time-t láttam)

Kaichou wa maid-sama

Masamune-kun no revenge

Amnesia

Nisekoi

Nyan koi (???-talán)

Tonari no Kaibutsu-kun

Orange

Special A

Suki tte li na yo

Mayo Chiki

Ookami shoujo to ouji

Sakurasou no pet na kanojo

Ao haru ride

Nijiro days

Inu x Boku SS (ebben van romantika és nagyon jó is de szerintem ez inkább egy nagyon vicces anime)

Watashi ga motete dousunda

Ouran High school host club

Charlotte (ebben nem a romantikán van a hangsúly de szerintem nagyon jó és neked is tetszene)

És még egy hozzá fűzni valóm van hogy ezek nem csak random animék amiket most kerestem nem hanem ezek személyes ajánlások amiket szerintem szeretnél (azért mondom mert sokan azt hiszik)

2018. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek az animéket :).

2. válaszoló. Neked igazából amúgy figyelembe tudnám ajánlani az Akagami no Shirayukihime nevű animét ha szereted a picit izgalmasabb,romantikus animéket :D

Tegnap találtam rá és nagyon megtetszett.

Szóval gondoltam ajánlom neked is ha már itt tartunk. Meg akkor már ha csak a Golden Time-ot láttad a kettő közül akkor a ToraDora-t is tudom neked ajánlani.

És köszi mégegyszer. :)

2018. márc. 1. 19:14
 4/4 anonim válasza:
100%

Anohana: nemtudom te hogy vagy vele, lehet csak én, de sírtam a golden time-on. Hát ezen is fogsz. Az biztos :)

Ao haru ride(olvastam is imádtam): sulis romcsi anime, de kicsit eredetibb történettel. Engem nagyon magával ragadott.

Count and Fairy: ez egy kicsit meg van dobva egy kis fantasyval de imádtam.

Honey and clover: ki ne ismerné? de ha esetleg nem, akkor mindenképp adj neki 1 esélyt :)

Itazura na kiss: ebben az a legjobb hogy tovább viszik a történetet, nem áll meg a szerelem beteljesülése után, ha még nem láttad többet inkább nem mondok :)

Kaichou-wa maid sama: ez is egy nagyon jól kitalált romantikus történet.

Kimi ni todoke

Lovely Complex

Nana: ebben minden van amit el lehet képzelni. romantika, felnőtté válás, dráma.. :)

Niji-iro Days: ahhw ez a világ legcukibb animéje szerintem.

Ookami Shoujo to Kuro Ouji: ezt is feltétlen nézd meg!!

Peach girl: ez már picit bonyolultabb, nemtudom szereted e az ilyet, itt 2 lány van 2 fiú, és sajna keverednek össze vissza a dolgok.. de alapjába véve a végén kialakul a fő párkapcsolat.

Sukitte ii nayo: nagyon nagyon nagyon gyönyörű romantikus anime.

Skip beat: ez picit régebbi, de én azt mondom mindenképp megéri csak az első részt legalább megnézni. :)

Tonari no kaibutsu kun: ez tele van poénos résszel, és a romantika sem marad ki belőle, de a srác furcsa természete miatt kicsit háttérbe szorul.

Toradora: megéri ennek is egy esélyt adni :)

Your lie in april: zenés, romantikus, drámai, gyönyörű grafikai, ellenttes szereplők. Mindenképp nézd meg. Nagyon megéri!

2018. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!