Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet keresek Budapesten...

Albérletet keresek Budapesten rezsivel együtt max.80 ezerért. Halott ügy?

Figyelt kérdés
Leginkább a budai oldalobn a XI. ker. tetszene vagy a pestin a XIV. de nem vagyok milliomos. Van esélyem ennyiért lakást találni vagy marad az olcsóbb előváros?
2015. nov. 3. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen, 11. kerületben egy szobás garzonunkat egy nap alatt adtuk ki 100+rezsiért. Ennyiért inkább szoba, még a külváros is nagyon necces.
2015. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Lakásbérlés ennyiért nehéz, max külvárosban működhet. Ha valódi albérletre gondolsz, amikor a tulaj is ott lakik, akkor életszerűbb.
2015. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
55%
Én pedig szobát 40ért rezsivel együtt. :P Egyszer úgyis lesz. :)
2015. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Vannak ilyen lakások. Én a 16 kerületben béreltem egy 50 nm-es másfélszobás kislakást 40 ezer + rezsi..Ez havi szinten olyan 60-70 ezer volt. Most költözöm ki, mert bár imádtam itt lakni de külföldre megyek..Szóval nem halott ügy, csak keresgélni kell.

23/N

2015. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

XI. teljes mértékben felejtős.

De ennyiért biztos találsz lakást, kérdés, hogy mennyit ér az időd. Napi 2 óra BKV nagyon meg tudja keseríteni az ember életét.

Ha adott a melóhely, akkor közlekedés alapján kell keresgélni(max. 1 átszállás)

2015. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
86%
# 4: ez mikor volt? Mert az utóbbi évben 20-30%-kal minimum felmentek a bérleti díjak.
2015. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Én is 40+rezsiért bérlek, Bp külvárosában. De cserébe feljárnak a tudtom nélkül.. :/
2015. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

ma 11:02

Most volt. Írtam is, hogy most költöztem ki. Egészen pontosan augusztusban költöztem ki. A tulaj egy rendes nő aki szintén kint él Angliában, és azért adta ki a lakását, hogy ne üresen álljon. Azt mondta, hogy ha üresen áll akkor is tönkremehet lakása, és így legalább volt aki vigyázott rá.

Nem tudom miért lettem lepontozva, de végül is mindegy.

2015. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:

# 8: A szerződést mikor kötötted? :)


Amúgy mindenkit random lepontoznak, nem kell foglalkozni vele. Egyszer nulla, egyszer száz százalék vagyok én is, néha akkor is, ha csak kérdezek :)

2015. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:20

2013 márciusában költöztem oda...Nagyon szerettem ott lakni, de a külföldi lehetőséget sem szalasztottam el.

2015. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!